Felne 15 na e32


Recommended Posts

Imao sam 195, ni za K nisu, izgledaju bezveze pod br 1, pod br 2 auto nastavlja pravo pri kocenju. Nove su potpuno bile kleber koliko mi se cini. 225 se daleko bolje ponasao, one su bile polovne sa oko 6mm sare. Ipak na tu tezinu motora, prednjeg dela auta mora siroka gume, tu nema price. Mada ne treba preterivati

Link to post
Share on other sites

Imao sam 195, ni za K nisu, izgledaju bezveze pod br 1, pod br 2 auto nastavlja pravo pri kocenju. Nove su potpuno bile kleber koliko mi se cini. 225 se daleko bolje ponasao, one su bile polovne sa oko 6mm sare. Ipak na tu tezinu motora, prednjeg dela auta mora siroka gume, tu nema price. Mada ne treba preterivati

A gde treba da nastavlja pri kocenju??U stranu?,to sto nastavlja pravo pod uslovom da je ispravan ABS indicira na los kvalitet guma,Kleber je k...c od guma,ne bi dzabe bio najjeftinija guma da ne racunam kineze.

U pitanju je zimska varijanta gume,po snegu se mnogo bolje ponasa uza guma,a ko divlja po ledu i snegu da dovodi u pitanje hoce li auto stati ili nece za njega je totalno nebitno sta stavi na kola.

Na kraju krajeva u ovo vreme nemastine dobra je bilo kakva zimska guma od letnje,pa makar bila i uza od propisane.

Link to post
Share on other sites

Drustvo procitao sam na stubu automobila da mu je fabricka guma 220/60 r15. Ja mislio za zimu da stavim uzu gumu a na leto da vratim propisanu velicinu. Od nekih starijih vozaca sam cuo da uza guma bolje gazi aneg,da manje razbija trap,da duze traju amortizeri.

Link to post
Share on other sites

ma neigra nikaku ulogu nego neki tako misle.mi samo potvrdjujemo jedni drugima da se ne slazemo sa njima.

netreba tebi nikakvi copavci ladno stavi 195 na auto i vozi po snegu.ja vozim i letnji set i zimski sa tom sirinom i nema nikakvih problema ni sa kocenjem ili bilo cime drugim.

Link to post
Share on other sites