Par pitanja u vezi kockice


Recommended Posts

Da li za karavana postoji poseban M technic 2 paket ili je isti od limuzine?

Da li se Cabrio verzija pravila samo kao uski stop ili postoji i široki stop?

Koji je najbolji paket dodatne opreme za kocku (nabrojite svu opremu koju ste vidjali na ovom automobilu)?

Da li postoje zadnja leptir stakla na dugme?

Hvala unapred na odgovorima. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. razlikuje se zadnji spojler, medj srbljem poznat kao "kacket"

2. postoji

3. sta mislis pod opremom, kombinacije boja i sedista, vrste materijala ili samo ono obc, grejanje sedista, grejanje kvake i tako to?

4. koliko znam, ne.

Link to post
Share on other sites

1. razlikuje se zadnji spojler, medj srbljem poznat kao "kacket"

2. postoji

3. sta mislis pod opremom, kombinacije boja i sedista, vrste materijala ili samo ono obc, grejanje sedista, grejanje kvake i tako to?

4. koliko znam, ne.

1. Znaci zadnji branik je potpuno identičan kao na limuzini?

3. Pod opremom mislim tempomat, grejanje sedišta i tako to.

Hvala na odgovorima. :)

Link to post
Share on other sites

isti branik

oprema zavisi od trzista za koje je auto pravljen. ali ajde, da nabacam nesto:

tempomat, obc, rucica za zmigavce sa opcijom listanja obca, zadnji nasloni za glavu, zadnji naslon za ruku, vreca za skije, tapaciung zadnje haube, visokotonci u vratima napred, premijum zvucnici nazad(kutija sa obicnim zvucnicima i visokotoncima), podizaci napred nazad, grejaci sedista napred, klima, prskalice za soferku sa grejacima, grejac za vozacevu bravu, vremenski modul za unutrasnje osvetljenje, brisaci za farove, centralno zakljucavanje sa dead lock opcijom, dodatni rezervoar, "fricovka" koja staje u tocak, "grejaci" farova, podesavanje farova po visini(najpre uz pomoc hidraulike a posle je bilo i na struju) grejaci retrovizora, soferka sa zelenom ili braon straftom na vrhu, maglenke, pa koza oko menjaca, oko rucne pa naslon za ruku napred...

Link to post
Share on other sites

Ozbiljno si se uzbudio....

A stakleni siber?

Link to post
Share on other sites

moj je placen 36000 dolara... mogao opusteno em da se kupi i da ostane para...

Ameri su ludi, moze da je m3 sto puta, ako nema bar 6 cilindara kazu nije djunta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Opet jedno pitanje, ali u vezi M20 motora. Zanima me koje su razlike izmedju 2.0, 2.3, 2.5 i 2.7? Da li se razlikuju samo radilice, klipovi, klipnjace itd ili ima jos nekih razlika?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...