525IA sport touring


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auti su ful, ne bih imao sta da dodam :)

@miksa

Ako si u bg idi kod babica, on ugradjuje sve extra.

Evo ti broj pa se raspitaj sve sto ti treba 060 3444 141

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sto bi rekli kumovi,Picikato De La Kuris :) svaka cast!

Nego mene zanima,koliki je posao da se ubace te led (sijalice-diode) sta su vec u AngelsEyes,da sija jako i belo, i koja je cena seta ili kako vec?

Kod Milana su LED Markeri od 6W, a kod mene COB prstenovi.

Markeri su negde oko 40 evra, a COB sam ja platio 65 evra pre skoro godinu dana (bili su skuplji lpd nas).

Markeri znaju da pregore jer je lose reseno hladjenje (ja sam menjao dva kompleta) i laki su za postavljanje. COB, CCFL i LED prstenovi traze otvaranje fara, sto ume da bude sex. Ja na primer jedne farove nisam mogao uopste da otvorim sa fenom, uzeo sam druge i otvorio ih vrlo brzo, pa sam zamenio i nosace sociva.

E sad najveca muka. Od kad sam ugradio COB cim su mi upaljena svetla (mislim COB) i pri tome su aktivirani park senzori, non-stop prednji piste, odnosno poklapaju se frekfencije. Malopre je Alkoni bio kod mene za neke diskove za navigaciju i kaze da je imao isti problemna E65. Jedino resenje su LED prstenovi. Kaze da je probao da udalji invertore od park senzora, ali ne vredi. Isto se desava. Jer prstenovi se poklapaju sa frekfencijom senzora. Videcu sta da radim. Probacu da ubacim neki relej koji ce kad je aktiran PDC sistem da gasi poziciju ili cu ubaciti LED koji mi se bas i ne svidjaju mnogo.

Link to post
Share on other sites

A da izbacis iz funkcije prednje parking senzore?

Ne, to nikako ne zelim. Moram naci resenje....

Link to post
Share on other sites

Sija dok se ne upali auto,to kod coveka sa stalno ukljucenim scanner-om u obd dzek nemoze da sija Ahahahahahahaa

Skini m stiker sa volana,nemoj da plagijatises :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Malo se radilo... Pale nove felne. Style 66, prednje 8J, zadnje 9J, prave kao strela u prvoj boji. Po meni legle kao budali samar...

5gtg53ih.jpg

hqmjgtii.jpg

Sutra stizu i gume, posto je 235-45-17 usko za pozadi, odlucio sam se za 245-45-17.
Pored felni i guma kupio sam i novi displej 16:9 jer je stari imao dve mrlje,zamenio ga i sa novim boje su neuporedivo zivlje. Inace je Sharp-ov Made in Japan.

4jgeddfc.jpg

vpjjqgc7.jpg

7q696cgz.jpg

ifqgx3kl.jpg

Link to post
Share on other sites

ima zadnji branik za tvoju kociju pojavljuje se onako stidljivo u M paketu al je od dizela nema onaj prorez za 2 auspuha

Link to post
Share on other sites

za pozadi mora 255 40 17,malo je 245 45 a i visoke su mnogo

Trazio sam prvo 255-40-17, to je fabricki po prospektu. Nisam mogao da nadjem dve dobre polovne letnje gume. Sve neki grobovi sa 2-3 mm sare i stare 10 godina. Na kraju sam nasao Michelin pilot sport 3, kao nove sa 8mm sare.

Link to post
Share on other sites

Video sam ih. Imam veoma lose iskustvo sa Bridgestone gumama. Dva puta sam uzimao taj model i oba puta su se cule, tj. brujale na odredjenim brzinama, plus runflat sto ne dolazi u obzir. I jos jedan drugar Miki je imao isti problem. Guma dobra, mlada, ima saru, ali ima i zvuk...

Link to post
Share on other sites