Recommended Posts

lep auto. Zelim da te dobro sluzi.

Link to post
Share on other sites

Auto od dobrog drugara,slike ne mogu da pokazu kavako je stanje...unutra bukvalno NOv takav je i spolja :D :D Ali idi mnogo mnogo dobro :D Dobro dosao Leka :air_kiss:

Link to post
Share on other sites

Do pre par dana je bio u oglasima (bas slika br 4),ali je prodavan kao 520i ,sa 150hp,otkud sad 528,,covek ga je dugo prodavao ,mesecima,ja sam mu nudio zamenu ,ali je hteo neko dostavno vozilo Doblo ili neki kombi,,ali 2.8 nije pisalo....

Link to post
Share on other sites

ima VANOS lepo se vidi na motoru,i nema zvuk kao 2.0 :D...toliko o 520i ;) Imam i klip kako ide,cu okacim cisto da se razbije sumnja...tako je presao granicu ;) Da ste isli da vidite a ne nudili suplje gace za zamenu znali bi sta kupujete :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Auto je 2.8 motor...OD ovog decka sto sam kupio,njegov ujak zivi u svajcarskoj,tamo je kupio novog 2001 godine..imam sve papire..2008 godine mu je dao na poklon,i decko je hteo da registruje na invalida..ali nije hteo da se cima da juri koga da nadje,pa je lepo sreedio da registruje na 2.0...sve mi je lepo ispricao..zbog toga je dugo bio na oglasima,jer ko god mu je dosao da vidi mislili su da je 2.0 pa kad im akaze da je 2.8 oni odustanu..auto je stvarrno u odlicnom stanju.. :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma odrzavaj ga i to je to.. Dobra su to kola...Cale moj ima 528i, 98mo god, kod njega je od 2000dite, 310000km na satu, ko casa... Da ga ne ureknem :dance3:

Link to post
Share on other sites

Kako je uspeo da taj isti motor iz auta unese u saobracajnu kao 2,0??

Ma nije mu ni vazno,moze da registruje na majku i da mu bude registracija smesnih 17.000...Pa svi vi znate da je do skoro moglo(ako ne i sada) kad se uvoze kola uz malo cimanaj prepravi kubikaza,pa ima li neko da to nije cuo ili radio :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ma nije mu ni vazno,moze da registruje na majku i da mu bude registracija smesnih 17.000...Pa svi vi znate da je do skoro moglo(ako ne i sada) kad se uvoze kola uz malo cimanaj prepravi kubikaza,pa ima li neko da to nije cuo ili radio :lol: :lol:

Aha,dobro.......Lepo je to! :)

Link to post
Share on other sites

Pa posto je ovaj auto njegov ujak kupio novog u salonu u Svajcarskoj 2001 godine,pa kad je dosao ovde u srbiju 2008 mu je dao auto na poklon.,..kad ga je carinio ,tad ga je nesto preko veze carinio na 2.0..

Link to post
Share on other sites