Recaro sedista iz E21


Recommended Posts

Vrede li nešto ova sedišta u ovakvom stanju ili da idu na djubrište istorije :lol: Odavno skinuta sa E21 i od stoje ničemu ne služe sem da skupljaju prašinu :D

DSC_0001.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

Vozačevo je u još lošijem stanju što se tiče štofa i sunđera tako da ga nisam ni slikao,ali ovaj skaj/koža šta je već je u dobrom stanju na oba.Koliko sam proverio mogu da se obaraju to funkcioniše i pomeranje napred/nazad a za preklop nisam siguran pošto nema one ručice,isparile negde :preved:

E sad suština vredili ovo da i dalje stoji,meni ne trebaju kao što rekoh skupljaju prašinu ili u kontejner da idu :scratch_one-s_head:

Link to post
Share on other sites

Nemam za šta da ih čuvam,trenutno vozim Forda,ali neće još skoro tako da bude :dance3: a i ne nameravam da kupujem nekog starijeg BMW-a tako da i kad dođe BMW neće mi ništa značiti.Sedišta su skinuta sa E21 koji je otišao pd presu i stoje već 2 godine.Sad znam šta je Recaro ali opet sam mislio da ne vrede ničemu,ali onda sam malo googlao i video da možda i vrede.

Vidi se na slikama u kakvom su stanju,a stanje nije baš za primer pogotovo vozačevo sedište slikaću i njega sutra.Moraju da se sredjuju,ali konstrukcijski i mehanizmi su ispravni i rade onako kako treba da rade.

Sad ja ne bih da bacam nešto što možda vredi,a i da me neko kune što sam bacio Recaro :lol: A isto nisam hteo da ih stavljam u oglase jer pojma nemam koliko vrede,pa ne bih da lupam neke cifre bez veze.

Link to post
Share on other sites

Bogat je naš jezik s pripovetkama... al ni bitno. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.