Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ljudi,imam problem sa pumpom za gorivo,Kada dam kontakt ona nece da se ugasi,nzm kakav je sistem kod BMW-a,ali kada nestane goriva iz jednog dela rezervoara nece da pretoci u drugi,i auto se ugasi?Sta moze da bude problem,da li je problem do pumpe ili neceg drugog?Kazu mi da ima neko crevo sa ventilom,koje ide kroz rezervoar,ali tog creva nema nigde...

Link to post
Share on other sites

Ja ovu haubu ne bi stavio ni na auto za reli. A sto se tice auta, dal su slike takve ili ti je folija malo povukla vazdug (vozacko staklo)? I ovaj auspuh je uvezan il je ruzno uradjen, mnogo je blizu patosa, ako imas kesa kupi mu dvocevku, to je po meni za e36 ubica. I vidi da ga spustis brate, ko djip je. :) Tih 100e sto bi bacio za haubu mozes da ulozis u nesto sto bi ti prolepsalo auto. :)

Link to post
Share on other sites

Hauba bi bila veliki promasaj, ne diraj fabriku :) Prvo bih ga zalegao pozadi, ovaj zadnji lonac viri previse, i bolje mu stoji onaj sa dvije cijevi pozadi, na e36 mi ne ide ni ovo ajkulino peraje. . ali krenuo si pravim putem svakako. . samo nemoj da skreces sa sarenim detaljima :) :e30:

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa vama,razmisljao sam o ovoj haubi,ali sam skontao da ne bi trebalo da stavljam... :preved: ,a za auspuh naravno planiram dvocevku,i to neku dobru,a i razmisljao sam o duplom izduvu..ali bih morao da secem onu kutiju u gepeku da bi moglo da stane...

Link to post
Share on other sites

Dupli izduv na 1800 kubika?! Bedno ce da bude mnogo, m3 njegove generacije nema dupli izduv a 318 dima. Stavi mu samo jednu dovcevku i ce bude lepsi nego zdve i spustis ga malo, preefarbas mu pragove (svelere) jer se vidi da su krpeni.

Link to post
Share on other sites