Recommended Posts

Neka je sa srećom kupovina! :) Ja sam sa karavanom prezadovoljan, nećeš se pokajati sigurno. Inače, na slikama auto izgleda sasvim solidno za svoje godine. Zanima me od kog modela su kožna sedišta koja si ubacio i da li se hvataju "rupa na rupu" ili su potebne neke prepravke da bi se namontirala u :e30: ? Interesuje me i mrežica koja je iza zadnjeg sedišta, gde može da se nabavi i da li se komplikovano montira? Ako si raspoložen da se vidimo nekad u Nišu ili se javi ako te put nanese ka Knjaževcu pa da malo prodiskutujemo i razmenimo iskustva!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sedista su od e46, hvata se samo jedna rupa, a ove tri moras da budzis. mrezica je originalna iz karavana, ali je nema na svakom. a autic je nenormalno zdrav limarijski. ja do sada nisam naiso na neki ovakav primerak. stvarno... :e30:

Link to post
Share on other sites

sutra mu trazim detaljno objasnjenje. ovde kod mene je farba dosta unakazena. sitnih ogrebotina ima svuda i ne mogu se ispolirati. jebi ga ne moze sve da bude idealno kod auta jos malo pa trideseta. ali karavan je vrh. jos kad se sredi u neki mt2, izgleda fenomenalno.

Link to post
Share on other sites

ljudi moja preporuka za ove reflex merlin monro amortizere. amorti su vrh vrh za te pare. ja sam odusevljen kako kocka lezi na putu sa njima. ja sam platio sva 4 15000 din. dzabe pare...

Link to post
Share on other sites

amortizeri su neka tvrdja varijanta za karavana. a m40 hoce da opepeli ali moras da budes bas nenormalan. taj motor kad je sve kako treba ubija 200km/h kad hoces. a tek kad mu se skine visko,,,uhuhuhuhuuuuuu vrti se kao suntav.

Link to post
Share on other sites

sta bre kukate na m40 sta mu fali , jes da nije pravljen za trke ali za neku normalnu gradsku voznju je odlican :P mene sluzi vec par godina unazad bez problema i ja prezadovoljan, malo trosi lepo ide i reg nije mnogo skupa sta ces vise :D

Link to post
Share on other sites

ma uzivajte vi i ne sekirajte se. ovaj je bolji od onog proslog 20 puta...samo motor da legne neki ozbiljniji.....naj vaznije je da on izgleda tacno i prefektno sa limarijske strane. ovo ostalo sve moze da se dotera da bude cakum pakum. limarija ne. evo ako ima zainteresovanih mogu da spustim na 2450e. pa se igrajte...

Link to post
Share on other sites

ljudi ja sam primoran da sklonim auto od oglasa , ja mislio niko ga nece a telefon se usijao, zovu ko nenormalni. dal svi izvoze za norvesku j***m li ga. ali meni se ne prodaje. sta je to 2500e.

Link to post
Share on other sites