Recommended Posts

Od kada sam prao usisnu granu faminom desava se to da se auto pri padanju obrtaja ugasi,na plin cesce na benzin kako kad... Sta sam tu mogao da s..bem,vec duze vreme vozim auto i nikako da se normalizuje,mislio sam dok sasusi vodu ako je negde ostalo ali nista od toga. Jel ima neko ideju sta je moglo da se desi?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Skinuo sam usisnu granu posto konstantno negde sisti vazduh a nikako nemugu da lociram gde,dihtunzi deluju ok,nigde ne fali parce i to,e sad,na ovoj sipki sto ide iz kartera u granu se raspala ona mala gumica na gornjem delu sto dihtuje to,dali je moguce da mi to pravi problem? evo slika...

slidza487_zps14dbaa0c.jpg

i da dodam da auto na nizim obrtajima ne radi na svim cilindrima,verovatno zbog tog falsa koji vuce

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam usisnu granu posto konstantno negde sisti vazduh a nikako nemugu da lociram gde,dihtunzi deluju ok,nigde ne fali parce i to,e sad,na ovoj sipki sto ide iz kartera u granu se raspala ona mala gumica na gornjem delu sto dihtuje to,dali je moguce da mi to pravi problem? evo slika...

slidza487_zps14dbaa0c.jpg

i da dodam da auto na nizim obrtajima ne radi na svim cilindrima,verovatno zbog tog falsa koji vuce

E,to je to.Kao sto sam i rekao,vuce fals vazduhpleasantry.gif

Link to post
Share on other sites