Recommended Posts

podrav vidim da ima dosta servisa koji daju i nekakve polovne brendirane gume iz uvoza za 20 30 i do 55 eura po komadu nasta treba obratiti paznju

jer se moje 225/55/r16 malo pojele napred moram i da centriram jede mi spolji obod gume

i nas sta treba obratiti paznju kod kocnica na e 39

Link to post
Share on other sites

datum proizvodnje ? ge da to vidim

sto se tice prednje dve gume su kupljene u beogumi pre godinu ddana tigar prima i pojele su se po spoljnoj ivici ali samo tamo

a pozadi imam vec dve godine barum zimske i nista im ne fali ni zimi ni leti se nisu potrosile a pentro sam se na kop sa njima bez lanaca

doduse prednje su tada bile nove

a kod polovnih sta da gledam ima uzemunu kod nekih vulkanizera uvoze ili miljaju sa firmama pa ih menjeju svaki mesec na sluzbenim vozilima

Link to post
Share on other sites

bolje ne kupuj polovne gume .moj durgar je poginuo zbog polovnjajke.dobra guma glavu cuva.ja sam uzeo savine i nisam se pokajao.malo su skuplje od tigra,ali i vrede.sve skupa vise sam platio 500 dinara(za cetri gume 175/65r14)imam ih i na bembari i na audiju i to zimske (eskimo s2)fenomenalne su za rupe su zakon.

Link to post
Share on other sites

ma najbolje bi bilo da odem i da pljunem soma i qsur evra za dve 255 40 17 i 2 245 40 17

za te pare qpim stranca sa do jaja gumama

pa jeste :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja glasam za nove koje god da su. Ja kada nisam imao bog zna koliko para imao set nexen novih. Pa potom fulda. I te fulda su mogu vam reci ekstra odnos cena i onoga sta pruzaju. Moja preporuka. I jednom prilikom sam izvukao glavu zahvaljujuci novim gumama. Imao sam zestoko kocenje i obrijao sam prednje do zica. Da su bile matore samo bih proklizao kao po snegu. Za oko 200-300e mogu da se kupe stvarno dobre nove gume mislim na 15''

Link to post
Share on other sites