E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majore a kako će kabli provući kroz onu instalaciju (crevo) kod arki, pa trebas nebo da skidas cvrc, vrc... :-)

Ne gine ti bežična...

Link to post
Share on other sites

Majore a kako će kabli provući kroz onu instalaciju (crevo) kod arki, pa trebas nebo da skidas cvrc, vrc... :-)

Ne gine ti bežična...

Potpukovnik vec skoro 2 godine (sram te bilo da neznas :rtfm: ), nego meni je TV modul u gepeku, znam sta pricam. Naruci ti meni zicnu, jer je vezujem na AV izlaz na TV modulu. :pioneer:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fabrika fabrika, pa kad odslusas pesme izadjes ko gospodin da u gepeku menjas cd-ove, pa pamtis pesme po brojevima, ili kacis aux na ipod, ili cak mozes ko gospodin da odneses da ti se cd-ovi prebace na kasete, pa onda ne moras ni da izlazis iz kola. Realno taj auto ti je auto za svakodnevnu voznju, a kinezi su odlican kompromis u smislu funkcija modernih i pritom da ne odudara previse od fabrike. Naravno svaki oboleli bmw-om ce primetiti razliku, ali opet nije to oldtajmer pa da ga restauriras u fabriku nego auto koji treba da ti bude funkcionalan i pruzi maksimum

Link to post
Share on other sites

Fabrika je zakon. Ako neko hoce modernije, onda neka kupi noviji auto. Kinezi imaju dosta vise funkcija i mogucnosti ali ce, bez obzira na sve, uvek izgledati kao lose kopije.

Sicko, nemoj pogresno da me shvatis ali ja bih istog trenutka ubacio ovu fabricku navigaciju. Sekundu ne bih razmisljao.

Link to post
Share on other sites

Pa sad kao loše kopije baš i ne znam ali ko kopije sigurno.

Meni je auto izašo iz fabrike samo sa cd-om, hm dal da ga vratim :prankster2:

kaseta_1363101129_670x0.jpg

ili ovo

NnKW4.jpg

i ovo

81qNktsJcbL._SL1500_.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa sad kao loše kopije baš i ne znam ali ko kopije sigurno.

Ok, priznajem da sam malo preterao kada sam rekao "lose". Kopija je kopija i nikada nece biti kao original. Recimo, mozes da presvuces volan ali on nikada nece biti kao sto je sa originalnom kozom. Bar ja nisam video takav.

Link to post
Share on other sites

PS. Ako neko ne zna čemu služi olovka na predhodnoj slici onda je balavac :rofl:

Jesam balavac al se secam. Imao sam jednu pesmu koju volim i onda premotavaj svaki put kad hocu da je slusam. Tacno sam znao koliko krugova treba da se obrne da bi doso do te. :)

Sorry za off.

Link to post
Share on other sites