E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ugradio sam sokoćalo

IMG_20150913_092659.jpg

IMG_20150912_120632.jpg

IMG_20150912_120620.jpg

IMG_20150912_120614.jpg

Ovo je jedina mana

IMG_20150913_092704.jpg

Znači u gornjem delu upada previše ali ok je u suštini, već sam se naviko...

Ovo ostalo je ekstrica usb, sd, aux, blutut povezivanje, iGO primo (mapa kolko hoćeš), bolji zvuk od fabričkog uredjaja (to me iznenadilo), osvetljenje je identično kao fabričko, hd video, komande volana šljakaju, lep interfejs, uključuje kameru za rikverc kad se ubaci, itd... Još provaljujem ali sam zasad prezadovoljan.

Najvažnije je što je modernizovan auto jako

IMG_20150913_092648.jpg

Za skup spremni :pleasantry:

IMG_20150913_092635.jpg

IMG_20150913_092612.jpg

IMG_20150913_092554.jpg

IMG_20150913_092601.jpg

Link to post
Share on other sites

Drugar je u trojku ugradio istu tu nav kao ti,meni izgleda sasvim super,sledeci put kad dolazis u pi,mozes da se javis da razgledamo automobile i popricamo. :-)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Izgleda zaista super. Jel ocitava nesto tipa potrosnju i to? i da li ti se npr kad menjas radio stanice, pesme itd, pojavljuju nazivi stanica itd na bordu ispod cajgera?

Link to post
Share on other sites

Hvala.

Koliko sam primetio nema komunikaciju sa bord kompjuterom i instrument tablom. Ostao mi samo bord na samoj tabli.

I nema opcije da pokazuje da li su otvorena vrata (na sajtu piše da ima) i doduše ima opciju za klimatizaciju ali nije aktivna (takodje na sajtu piše da ima i to).

Link to post
Share on other sites

Nisam primetio za sad. Noću i previše blješti, noćni mod sam stavio na najmanje osvetljenje a tu je i opcija potpunog zamraćenja ekrana.

A da odvaraća pažnju odvraća, verovatno mi još zanimljiva pa zbog toga....

Link to post
Share on other sites

Sve mi jedno bilo za menjač kad sam kupovao, život je hteo da opet bude manuelac...

Kamerica jos nije stigla, tako da multimedija prebaci na "crni" ekran, sa onim oznakama za parkiranje.

Telefon mi stoji kući, mnogo je skupa zajebancija da ga osposobim, treba mi modul sa blututom a sumnjam da bi ga ikad koristio. Možda ga ugradim, zbog izgleda samo i da ga povežem da svetli samo...

Link to post
Share on other sites

Problem sa potronjom ulja nisamm imao najčeći razlog za to je neisparavan sistem ccv-a. Ko na m52 ti je uglavnom sve isto plus ima i Disa ventil koji nekad hoće da zeza (razglavi se i lupa). Ovo ostalo klasika fals vazduh (hoce da pukne crevo usisa tj mali onaj laktic), icv itd. Ale su to od motora samo dobro ulje, da ne pregreje i pun gas...

Moguće je i da manje trosi, vozim na plin :-) .

Link to post
Share on other sites

kako ti se cini taj 2.5 motor za odrzavanje ? nemas problema sa potrosnjom ulja ili tako nesto da smara lambda sonde ler gas itd ?

odlican motor,ima problem sa uljem,bobine takodje a hoce i da prolupa
Link to post
Share on other sites

Problem sa potronjom ulja nisamm imao najčeći razlog za to je neisparavan sistem ccv-a. Ko na m52 ti je uglavnom sve isto plus ima i Disa ventil koji nekad hoće da zeza (razglavi se i lupa). Ovo ostalo klasika fals vazduh (hoce da pukne crevo usisa tj mali onaj laktic), icv itd. Ale su to od motora samo dobro ulje, da ne pregreje i pun gas...

Moguće je i da manje trosi, vozim na plin :-) .

Kazi mi da li si imao problem da ti prijavljuje ventil oduska rezervoara?

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nisam. Ustavri možda mi je jednom prijavio ali posle brisanja se nije pojavljivala. Ali nisam siguran.

Elem stigla ova kamera za parkiranje, "bez žica" .

Danas sam ugrabio i montirao je, Mnogo pismena stvar. Možda i ženi nekad dam auto od sad :-).

Koja slika:

IMG_20151001_095249.jpg

IMG_20151001_141033.jpg

IMG_20151001_141020.jpg

Mora da se modifikuje ovo kućište gde je bila sijalica jer kamera fizički ne može da stane, ustvari može ali bi mnogo štrčala što nikako nisam hteo...

USB priključak za multimediju sam stavio u ovoj kasetici, baš sam zadovoljan kako je ispalo...

IMG_20151001_140837.jpg

IMG_20151001_140842.jpg

Evo i kratki video kako to sve šljaka

I tako ja zadovoljan...

Link to post
Share on other sites