e60 520d facelift M


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala :)

e sada razmisljao sam da zatamnim stakla kao ovog e60 sa slike i da stavim ovakve felne tako da ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje znaci samo 19 ORIGINAL da su dve prednje uze a dve zadnje sire felne moze sa ili bez guma i naravno da su su dobrom stanju :) ostalo ne bih dirao :)

G0r1SA.jpgfcGzYY.jpgGNXkrN.jpg34J8iC.jpg

kontak moze inbox za felne :)

Link to post
Share on other sites

hvala :)

e sada razmisljao sam da zatamnim stakla kao ovog e60 sa slike i da stavim ovakve felne tako da ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje znaci samo 19 ORIGINAL da su dve prednje uze a dve zadnje sire felne moze sa ili bez guma i naravno da su su dobrom stanju :) ostalo ne bih dirao :)

G0r1SA.jpgfcGzYY.jpgGNXkrN.jpg34J8iC.jpg

kontak moze inbox za felne :)

Ovo je top felna za tvoj auto ;)

Link to post
Share on other sites

hvala drugari :)

za Dusan VR : samo da nadjem negde i bice :)

neki predlog savet....

auto nosim sledeci mesec na detailing car wash detaljno ciscenje i pranje poliranje + keramika i detaljno pranje koze i unturasnjosti bez pranje motora naravno :) pa sam hteo da vas pitam u (decko koji ce to raditi mi je predlozio da ofarabam sarafe tockova i klesta da bude tip top jer se vidi rdja ,decko je picajzla mada sam i ja takav :) i gleda svaki detalj da sredi :) )koju boju bi ofarbali klesta kocnica stim da je auto crn pa se razmisaljm u zuto ili crveno ili crno ili da uposte ne farbam ?!sta vi mislite ?!

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za auto.

U svakom slucaju da ofarbas, bolje je od zardjalih. :D

Moj glas ide za crvene celjusti, jako lepo izgleda, a i malo da razbije crnilo, i da da sportsku notu, a jos sa 19M felnama vrhunski bi leglo. ;)

U crno nikako, bilo bi previse.

Link to post
Share on other sites

Ako nisi nasao felne, imas jedne ovakve u oglasima, prednje 8,5J i zadnje 9,5J ali su nazalost prefarbane skroz u sivo a i cena je jaka. Pogledaj na polovnim automobilima medju oglasima ako ti je to interesantno

Link to post
Share on other sites