Recommended Posts

Ja sam pre par meseci imao slicnu dilemu i kupio sam Exide Premium. Za sada sam zadovoljan ali ce vreme pokazati da li je to bila pametna kupovina.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Nije me bilo odavno, na autu je uradjeno svasta ali nista vidljivo. Odradjen jos jedan mali servis, odradjen set kvacila, roleri, stavljeni novi ksenoni i tako.

Cekam nove letnje gume i felne style 72 da se ofarbaju. Do tada evo nekih slika od skoro...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites

Stvarno lep i ocuvan autic. Koliko je izasao set kvacila?Ofarbaj samo lajsne na branicima i vratima u boji auta i nista vise :) A sto si style 68 odredio za zimske felne, meni je to najlepsa felna za e46?

Set kvacila bez zamajca sa rukama me je izasao oko 27000, LUK-ov sam uzeo Sachs je bio nesto malo jeftiniji.

A style 68 sam prodao, nesto mi se nisu svidele, za sledecu zimu cu uzeti style 44 pa cu videti kako one izgledaju a za leto su mi 17 male, 18 mi je prava mera :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Nije me bilo neko vreme, na autu je odradjeno i promenjeno par stvari.

-Prodat je letnji set style 72, auto je sada na zimskom setu (style 44).

-Odradjen servis filteri i ulje.

-Kais klime.

-Novi vozacev zmigavac

-Suvozacev retrovizor zamenjen jer se starom pokvario mehanizam za stelovanje i ogledalo je bilo fals

-Zamenjeni prekidaci podizaca sa vozaceve strane

-Danas montiran trokraki mf volan( Zahvaljuci Leonu sa foruma)

-Kupljena i montirana baterlampa za suvozacevu kasetu

-kupljene H&R opruge prednje i zadnje ali montaza tek na prolece kad legnu i nove felne

I to je to uglavnom za sada ima jos par stvari ali otom potom kad dodju na red.

r27rci.jpg

2hob7v7.jpg

dbmbsy.jpg

wituua.jpg

Link to post
Share on other sites

E46 i e39 imaju puno slicnosti i identicnih detalja,kakvi su po pitanju voznje.Kog god da pitam koji bmw je najbolji uvek dobijam identican odgovor-e46

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Vozim e46 i ekstra je auto i po meni prelep. Medjutim sto se tice uporedjivanja sa e39 to je druga dimenzija. E39 je toliko udoban da je zaista ogromna razlika u voznji. Kada sam ja kupovao nije bilo dilema jer mi je petica bila prevelika a i nije bilo ovako sredjenih primeraka kao danas.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites