Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate miki on je ulozio jer je morao da plati ono sto kod mene nije...4000e je dao jer su ga svi ojadili, sem mene. to sto je on radio na autu ne vredi ni 2000e realno...ako ja gresim neka ide meni na cast...

Znas li koliko kosta samo komplet izduv sa katalizatorom, MT2 i enterijer da se uradi? Nebitno, auto je sad tip top. Idemo dalje :) A ovo sto je uradjeno je daleko vise diglo cenu auta od ulozenog, da ti ne pricam za koje je pare otisla.. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

pa kad gumeni nosaci motora dva komada kostaju 40e,bar tako mi je vlada reko,ja sam imao nove,i imam ih jos uvek,mislio sam vi radite sa tim pa ih imate na pretek. mogu da zamislim samo koliko je kompletan izduv, mada je na slikama jos uvek moj zadnji lonac...nije bitno...hteo sam da kazem da je to sredjivanje i ta cena od 4000e toliko napumpana da je to sacuvaj me boze...daj boze da ste ga uvaljali i za 20.000e. ja se ponosim time sto se niodkuda stvorio kod mene i podigo u nebesa...ja dao golfa dvojku za njega ,glava za glavu...ima i vecih budala od mene...ahahahahahah...auto je bombona i da traje sto duze....

Link to post
Share on other sites

dobri moji ljudi.... vidim da ode razgovor u pogresnom smeru a bilo je simpaticno... Auto ima cenu u navedenom stanju od otprilike 15.000Eur.

Necu Vam pisati o specifikaciji cene i sta je sve ukljuceno u tih 15.000Eur. Koga zaista zanima ta materija,na malo ozbiljnijem nivou od forum-polemike siguran sam da je upoznat kako ide trgovina automobilima ovog tipa na zapadu... e pa duplo teze od toga je prodati auto u SKANDINAVIJI :prankster2:

Hvala Tancetu na lepom auticu koji je bio izvrsna osnova za nadogradnju... i naravno svim zainteresovanim vlasnicima slicnih primeraka ponuda za saradnju... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

momci svi vi koji mislite da imate auto da vredi i zelite pravu cenu sacekajte sledeci Worthersee car show ... potrosite koji euro za slep sluzbu ...

ako razgovaramo o ceni za ovaj auto , da ga jbm nisam ga ja platio , ali se pitam ZASTO , kada na trzistu za 12000 biras Italo M3 tj 320is ... mada , naucice vas vreme koje prolazi , ko dobija a ko gubi :D ... sve bez znacke je bacanje para u snove i pustu zelju

Link to post
Share on other sites

momci svi vi koji mislite da imate auto da vredi i zelite pravu cenu sacekajte sledeci Worthersee car show ... potrosite koji euro za slep sluzbu ...

ako razgovaramo o ceni za ovaj auto , da ga jbm nisam ga ja platio , ali se pitam ZASTO , kada na trzistu za 12000 biras Italo M3 tj 320is ... mada , naucice vas vreme koje prolazi , ko dobija a ko gubi :D ... sve bez znacke je bacanje para u snove i pustu zelju

ima li u Smederevu taj jedan o kome ti pricas?

ma nije ni bitno koliko je dobijeno para za taj auto,nego mene uvek cude te fore, ne moze da se zna koliko je placeno,uvek je neka tajna...to mi nije jasno, sto se krije

Link to post
Share on other sites

ima ... ali mu riknuo motor i ubacili 2.5 ....

ima u Pozarevcu za 6 soma onako , ima mesta za par hiljada da se ulozi

mada zasto je uslov da je na nasim tablama ? , pa jos i bolje da ga kupis preko , samo ga odjavis jer poreklo iz EU ti kasnije olaksa prodaju

Link to post
Share on other sites

taj iz Vrsca je zavrsio u SD kod Darka condrla pa ga on prodao u jedno selo Osipaonica , onim garavima koji su jos tada istovremeno imali onu crvenu kocku M3 sa motorom od M5 ... prica se zavrsava kada ga opet vracaju darku jer su razbili karter ... tada je otisao u zamenu sa Supru ...

Link to post
Share on other sites

momci svi vi koji mislite da imate auto da vredi i zelite pravu cenu sacekajte sledeci Worthersee car show ... potrosite koji euro za slep sluzbu ...

ako razgovaramo o ceni za ovaj auto , da ga jbm nisam ga ja platio , ali se pitam ZASTO , kada na trzistu za 12000 biras Italo M3 tj 320is ... mada , naucice vas vreme koje prolazi , ko dobija a ko gubi :D ... sve bez znacke je bacanje para u snove i pustu zelju

Pa bas nisam siguran ,ukusi su razliciti,ja nikada ne bih voleo da vozim kocku sa s14 motorom niti cu voziti.Za mene ako se radi o ovakvim kockama sve ispod 6 cil.nema smisla. E sad ako je za kolekciju i neces se voziti ni 100km godisnje ili je za svakodnevnu upotrebu onda moze i 316i

Link to post
Share on other sites

@ percon ...razumem ja tebe , ali hajde da pocnemo da pravimo razliku izmedju kolekcionara koji placaju fabriku i nas ostalih koji radimo auto da nama bude lep i zgodan za voznju , a u stvari smo u klasi show car , koja za nas nema cene ali kolekcionarima ne znaci ama bas nista .

primera radi , ja sada radim auto ... ok , meni je lep , utegnut itd itd ... e sada , na ulici klinci ce balaviti za njim , ali oni kod kojih je lova tj kolekcionarima ni na pamet nebi palo da ponude neku ozbiljniju lovu ...

Link to post
Share on other sites

pa i u vrsac je dosao iz smedereva, pa je valjda opet prodat liku od koga je i kupljen... verovatno taj darko...tako neka prica

A o kojim se kolima ovde radi :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.