Recommended Posts

pa ja nikom nisam reko da mi pusi k... a ti meni jesi...toliko o kulturi...reko sam ti samo da si smrad jer me lazes zbog neke formalne gluposti koja je normalna i svakidasnja, kad se kupuju i prodaju automobili... a izmedju tebe i vlade je mrtva trka ko vise laze...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

navedi tacno sta sam pretio,,,ja pijem lekove odavno,,,jer mi je muka od takvih kao sto si ti...nista ti nisam pretio...samo kad si mi reko da ti pusim kitu,,, ja sam reko da prvi put kad se budemo sreli popusicu ti ga da se ne sekiras....

Link to post
Share on other sites

AUUUU....a ja mislio bice dosadan neradni dan....

Link to post
Share on other sites

Izgeda da ce se umesa kum Beluga....ahhahahahaha

Link to post
Share on other sites

vas primer je beskonacan po pitanju lazi i zamajavanju nekog kao sto sam ja...to je veoma glupo, beskonacno... ali bezveze je da sad ovde pricamo o tome...ja sam reko tu nesto cega ljudi treba da se osiguraju...a ako vam nesto nije jasno,,imate kintu vise od mene, sednes u auto i dodjes kod mene , taman da mi otkines glavu,,,a ja da ti razjasnim nesto...a i mikitu da popusim patku....

Link to post
Share on other sites

Tacno tako, ne razumem, zasto ti trebaju sad tablice i saobracajna uopste?

Proslo je evo sad skoro godinu dana od prodaje auta, auto je ivezven iz ove i registrovan u drugoj drzavi?

a ti ga nisi odjavio (vratio tablice i odneo saobracaju da poniste) u roku od 30 dana - od isteka registracije? I sta sad, stigla ti je kazna za neodjavljeno vozilo (tablice) ili sta? auto se i dalje vodi na tebe?

Link to post
Share on other sites

pre jedno 5 meseci mi je dolazila interventna i raspitivala se gde je bmw. kod kog je i sta vec...od tad sam ja sve vise napinjao situaciju da mi se to vrati i da ga odjavim i da nemam vise nista sa tim...nemam poima nisam upucen i ne znam sta sve moze da se desi...ali od te rabote nema nista...jebi ga to je sto je...ovom mikitu stunter-sm menadzeru sam poslao originalni kasetofon blaupunkt koji je isao tih godina u kocke...dogovvor je bio da mu ja posaljem taj radio a on meni da vrati cd pioneer iz bmwea...takodje sam mu naveo da kasetofon ne radi, ali on je insistirao i reko da to nije problem on je veliki majstor , popravice ga...nista ni od cd-plejera nije bilo...i sta sad ti da mislis o takvim ljudima... ja nemam nista protiv njih, za celu situaciju sam ja kriv,jer sam ispao glup...ali drago mi je sto u danasnje vreme postoje ovakva mesta...gde se sve vidi i cuje...

Link to post
Share on other sites

pre jedno 5 meseci mi je dolazila interventna i raspitivala se gde je bmw. kod kog je i sta vec...od tad sam ja sve vise napinjao situaciju da mi se to vrati i da ga odjavim i da nemam vise nista sa tim...nemam poima nisam upucen i ne znam sta sve moze da se desi...ali od te rabote nema nista...jebi ga to je sto je...ovom mikitu stunter-sm menadzeru sam poslao originalni kasetofon blaupunkt koji je isao tih godina u kocke...dogovvor je bio da mu ja posaljem taj radio a on meni da vrati cd pioneer iz bmwea...takodje sam mu naveo da kasetofon ne radi, ali on je insistirao i reko da to nije problem on je veliki majstor , popravice ga...nista ni od cd-plejera nije bilo...i sta sad ti da mislis o takvim ljudima... ja nemam nista protiv njih, za celu situaciju sam ja kriv,jer sam ispao glup...ali drago mi je sto u danasnje vreme postoje ovakva mesta...gde se sve vidi i cuje...

Ihh da si rekao da ne radi bilo bi super! To sto tablice nisu vracene nije moj problem, lepo sam jednom prilikom rekao ajde ja cu ti to sve spakovati i poslati, iz najbolje namere a posle toga si bio malo nepristojan i onda sam rekao da me stvarno vise nije briga za to. A onu lepu uvredu koju si dobio, bila je odgovor na tvoju pretnju da cemo resiti neke stvari kad se vidimo.. Haha, pa ti decko ne znas u kojoj dimenziji zivis, nisi realan.. Ne opravdavam tablice sto nisu vracene, ali ja sa tim nemam nista.

Link to post
Share on other sites

Pa ti kad si reko da ces se angazovati da posaljes to, pa do trenutka kad smo ponovo pricali, je proslo cirka 3 nedelje. Meni je vise bio pun rac vasih lazi. A za kasetofon sam ti reko i napomenuo da ne radi. Cd zadrzi to ti je moj poklon za 8.mart. i ne odazivaj se vise ovde, ne lupaj gluposti, da se ljudi smeju od vas. I ne izvrci vise kontekst, pretnje si dovio tek kad si reko da ti popusim, ustvari to i nisu bile pretnje, ja sam ti reko samo da hocu da ti pusim prvi put kad se budemo videli. A ja u kojoj dimenziji zivim ti ne mozes ni da zamislis.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.