Recommended Posts

Evo da predstavim i ja svoj auto... U pitanju je 330d 2000.godiste u dobrom stanju. Na satu je 269000km i jos uvek je u top formi, trudicu se da tako i ostane. Nemam nekih velikih planova za njega, jer postoji mogucnost da cu ga prodavati zbog odlaska u inostranstvo, a ako se to ne desi, svakako cu ga zadrzati i poraditi na nekim detaljima. Ono sto bih promenio su farovi (xenon), fabricki cd player i eventualno bih ugradio tempomat, to je sve sto mu nedostaje ovako na prvu. Sto se tice ovih felni, bile su na autu kad sam ga kupio i sada ih necu menjati, navikao sam se i sada mi se bas svidjaju. Do kraja nedelje cu postaviti jos slika, samo da mu produzim registraciju, svaki savet je dobrodosao :)

IMG_20041009_092527.jpg

IMG_20141009_085406.jpg

IMG_20141009_085415.jpg

IMG_20141009_085431.jpg

Link to post
Share on other sites

S obzirom da je 3,0d ima jako slab paket opreme,oni obicno imaju komande na volanu,cd muziku,kadice ili kozna sedista,ovaj je bas mrsav sa opremom.

Ali deluje da je ok stanje.

Link to post
Share on other sites

Slazem se, vrlo cudne stvari sam vidjao dok sam trazio e46, npr da je auto M optic, a da nema zadnje podizace... Trazio sam iskljucivo 330d i gledao sam pre svega stanje, a oprema se moze i dodavati po potrebi ;)

Slazem se u potpuno.

Link to post
Share on other sites

Ako se ne menjaju tablice, saobracajna itd onda je nesto oko 85000. U potrazi sam za fabrickim cd-om, imam i kupca za ovaj kenwood, dobar je bas ali mi je lepse sa fabrickim. Voleo bih da nadjem i kadice ali mislim da ce to ici malo teze...

Link to post
Share on other sites

Ima vec folije pozadi, ali su samo 30%.

znaci to je 30%

ja sam planirao toliko sva stakla

u servisu gde sam se raspitivao,rekose mi da neznaju to po procentima,vec da imaju tri nijanse crne ,light,medium i dark black,to mu dodje kao 25,50 i 100%(crno kao noc).Rade sa Lumarovom folijom

Link to post
Share on other sites

Danas sam nesto cackao oko farova, tj. hteo sam da skinem ove kina xenone bez sociva i da vratim halogenke ali nisam mogao, jer fali onaj deo koji ide na sijalice. Dosao sam na ideju da ugradim morimoto projektore i da ostavim xenone, da li neko ima iskustva sa njima? Fabricke xenon farove jos nisam nasao za stari tip...

Link to post
Share on other sites

Danas sam nesto cackao oko farova, tj. hteo sam da skinem ove kina xenone bez sociva i da vratim halogenke ali nisam mogao, jer fali onaj deo koji ide na sijalice. Dosao sam na ideju da ugradim morimoto projektore i da ostavim xenone, da li neko ima iskustva sa njima? Fabricke xenon farove jos nisam nasao za stari tip...

Imam ja, nedavno sam ugradio projektore i angel eyes, za sada sam prezadovoljan, drugi auto. Lepo osvetljen put ispred i mnogo lepo izgleda.

Link to post
Share on other sites

Neka je masina i limarija dobra a oprema manje vise..ne vozi oprema..moj jedini savjet je da ga ne drzis na rezervi to za dizela nikako nije dobro ;)..zivio i srecno sa autom

To nije dobro ni za jedan auto.

Link to post
Share on other sites

Ne drzim ga naravno na rezervi, to je slika dok nije bio registrovan, a potrosio sam gorivo.

Odustao sam od montaze sportskih opruga jer imam precih stvari trenutno, ukoliko nekoga zanimaju nek se javi na PM, opruge su nove i spustaju 40/30mm napred/pozadi.

IMG_20141117_141636.jpg

IMG_20141117_141645.jpg

Namenjene su za modele sa 6cyl i 320D.

Link to post
Share on other sites