Recommended Posts

Kad vratis iz cetvrte u prvu ne strada menjac, nego motor.

druze nije on isao 120 pa ui prvu nego sa manjom brzinom al evo pozivam te dodji kod mene da pogledas i ako ti se ne svidi kako radi i u kakvom je stanju ima da ti poklonim odmah

Link to post
Share on other sites

Ako je vec toliko presao,moj ti je savet da ga sredis,i da ga cuvas,jer kroz godine cena mzoe da mu poraste,a ovim novijim modelima cena stalno pada...

veruj mi tesko mi da ga prodam a ovde po forumu svi prosipaju pamet napamet niko ne poznaje moj auto ako se ikada sa bilo kim sa foruma ko komentarisa moj auto sretnem negde kolima videce o cemu pricam inace skocice sigurno cena

Link to post
Share on other sites

ima jednu malu manu samo fora je u tome sto ponekad znaci na polasku iz mesta nekad hoce da izbaci iz prve ali to se desi mozda 1-2 u primer 50 krecanja iz mesta posto je na tom autu neko ubaccio iz 4 u 1 brzinu umesto u 3 inace nema nikakvih problema ali meni ne ispada posto sam uhvati foru

Nije zbog toga jer je to skoro nemoguce uraditi,nego mu je neko j..o mamu pa je prosvirao sinhron prve brzine.Tom autu je dusa vadjena na auspuh.

Link to post
Share on other sites

Ma moze da se ubaci ako baš zapneš ko nezdrav, nego je poenta mog posta da recimo 3000 obrtaja u četvrtoj brzini iznosi preko 10000 obrtaja u prvoj brzini, a to motor ni kratkotrajno ne izdržava bez oštećenja. Ako je motor ok, ovaj scenario oštećenja menjača ne pije vodu.

Nebitno, u zdravlju se vozio i još bolje ga prodao.

Link to post
Share on other sites

Ma moze da se ubaci ako baš zapneš ko nezdrav, nego je poenta mog posta da recimo 3000 obrtaja u četvrtoj brzini iznosi preko 10000 obrtaja u prvoj brzini, a to motor ni kratkotrajno ne izdržava bez oštećenja. Ako je motor ok, ovaj scenario oštećenja menjača ne pije vodu.

Nebitno, u zdravlju se vozio i još bolje ga prodao.

druze nemamm ja koga da lazem mislim glupo ali nebitno taj auto su prvo kupili baba i deda sa 20000 znaci skoro glanc nov ako me razumes presli su 80000 sa njim znaci jedino sto sada pomisljam jeste to da mi je baba drifter hahha pa da mi to ne znamo inace motor je stvarno tip top ali stvarno znaci siguran sam sa njim 101 % isli smo sa njim svuda pa cak i u nemacku ali nbt znam sta vozim necu da davim hvala na misljenju ~ poz :D

Link to post
Share on other sites

Ma moze da se ubaci ako baš zapneš ko nezdrav, nego je poenta mog posta da recimo 3000 obrtaja u četvrtoj brzini iznosi preko 10000 obrtaja u prvoj brzini, a to motor ni kratkotrajno ne izdržava bez oštećenja. Ako je motor ok, ovaj scenario oštećenja menjača ne pije vodu.

Nebitno, u zdravlju se vozio i još bolje ga prodao.

Ok, ali 1000 u 4. iznosi 3000 u prvoj, sco da ne :)

maxresdefault.jpg

Link to post
Share on other sites