Force Alati


Recommended Posts

Sta znam , onako. Preporucio bi ti ceski alat FESTA. Cena je dosta povoljna, kvalitet odlican. Radim dugo sa njim, bez zamerki

Hteo bih neki set gedora da uzmem! Sad cisto za mene i matorca,njegova kola su na tockaovima svaki dan i uvek ima nekih sitnih popravki i ne bih da uzmem neke godore i da zapnem pa da ih iskrivim kao sa ovim mojim budjavim..

Link to post
Share on other sites

Hteo bih neki set gedora da uzmem! Sad cisto za mene i matorca,njegova kola su na tockaovima svaki dan i uvek ima nekih sitnih popravki i ne bih da uzmem neke godore i da zapnem pa da ih iskrivim kao sa ovim mojim budjavim..

Rico je za te pare neprevazidjen.45e set gedora.

Link to post
Share on other sites

Imate li link od neke prodavnice i na sta da obratim paznju kad kupujme da ne pogresim...mrzi me sad da slikam kako sam danas oblaznuo i odlomio jednu gdeoru,ali to nije problem nego umalo prste da pokidam kad je skliznula :( :(

Link to post
Share on other sites

gedore su odlicne,ja sam ih dugo koristio i znam nekoliko majstora koji u servisima imaju iste te gedore i nisam cuo jos da se iko zalio na njih...ja sam moje racne/krckalice stavljao na poluge,nema sta nisam odvijao i sljakaju bez problema...posle par god.dobiju malo lufta ali i dalje su upotrebljive bez ikakvih problema. imam i kovane force gedore i imbuse i oni su prakticno neunistivi,ali i sa ovim standardnim veruj mi neces se pokajati.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...