Recommended Posts

Ovako iz naseg kluba u Kosovskoj Mitrovici koji je registrovan kod nas ovde vise kao klub ljubitelja bmw a, potekla je ideja da napravimo skup u kosovskoj mitrovici po ugledu na manifestaciju koju su napravili bajkeri i koja se vec dva puta odrazava, juce je bila druga sve je proslo ok.Voleo bih da me neko od asministratora kontaktira da se dogovorimo oko nekih pripremnih radnji kako to ide i kako bi trebalo da izgleda IMAJUCI U VIDU DA SU LJUDI ODAVDE IZ KLUBA VISE ISKUSNIJI OKO TAKVIH STVARI, u planu je da se za sve koji budu zeleli da dodju kod nas bude obezbedjeno dobro zezanje obezbedjen prostor klopa pice muzika sa nekim poznatim izvodjacima smestaj i mozda ako sve bude kako treba gorivo za sve koji dolaze iz beograda tj svi koji bi krenuli iz beograda,sve to bi se medijski propratilo jos je sve u fazi pregovora obavestavanja delte i ljudi iz delte,kao i alonea i svih drugih koji su zainteresovani za ovakavu manifestaciju,ovde bih cisto voleo da vidim raspolozenje ljudi koji bi hteli da dodju i koji su za to da dva ili tri dana odvoje za ovakvo nesto.inace preliminarni pregovori su da skup bude odrzan 21 juna.pregovori su da sve krene iz bg npr kolona sa koliko vec vozila 20,30,40,i da se ti ljudi docekaju na granici da se napravi defile do glavnog mosta na ibru i da se napravi jedno lepo druzenje za sve ljude ovde i za ljude koji bi hteli da doju i da se malo provedu zajedno sa nama i sa svim ljudima dobre volje.dDRUGARSKI POZDRAV IZ KOSOVSKE MITROVICE.

Link to post
Share on other sites

Postovani ljubitelji BMW-a!

Od 2004 godine u Kosovskoj Mitrovici postoji klub ljubitelja BMW-a pod nazivom "BMW ONLY".Tada smo,tacnije 01.05.2004 godine organizovali prvi skup ljubitelja bmw-a u kojem je ucestvovalo oko tridesetak ucesnika i svi su bili sa teritorije Kosova i Metohije.

Zbog poznate situacije do danas nismo odrzavali takve skupove ali smo resili da sada 21.06.2008 godine organizujemo skup pod nazivom "MIROVNA BMW MISIJA'.

Skup ljubitelja bmw-a sa cele teritorije Srbije je zakazan za 21.06.2008 godine u 12:44 ispred republicke skupstine u Beogradu kada bi ucesnici krenuli Ibarskom magistralom preko Cacka,Kraljeva,Raske prema administrativnom prelazu Rudnica gde bi pomenute ucesnike cekali ucesnici sa teritorije severnog Kosmeta.Sa ljubiteljima bmw-a sa prostora centralnog Kosmeta nasli bi se u Zvecanu a onda svi prema mostu na Ibru u Kosovskoj Mitrovici.

Odatle se odlazi na mestu centralne proslave gde je planiran koncert DO ZORE.

Nadamo se da ce Vam se ideja dopasti i da cete svi dati svoj doprinos kao sto je prethodno BENDZUKA sve objasnio.

Sve informacije mozete dobiti na telefone: 064/500-6446 ,062/600-100 ili na e-mail [email protected].

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Ideja je super. To predpostavljam da ste dobili ideju od motorista. koji su se sinoc vratili odatle. Na motorijadu sam trebao da idem ali je glupo bilo sto je u sred nedelje. Mislim da je ideja super i da je treba sprovesti u delo. Malo samo potraziti pomoc drzave i bice super. Zao mi je samo sto sam siguran da necu moci 21. juna drugar mi se zeni i moram na svadbu... :P

Link to post
Share on other sites

super ideja, samo mislim da ljudi nebi mogli da odvoje 3 dana, jer skup bi bio 21. juna to je subota, a onda bi zakacili za ta 3 dana i ponedeljak.....a swi znamo ljude koji rade da je veoma tesko dobiti slobodno. Ja npr radim u drzavnoj firmi, gotovo bi bilo nemoguce,a mogu da zamislim ko je kod privatnika. Ali ideja je extra ! Veliki Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Celokupna manifestacija bi trajala dva dana tj u subotu u 12:44 se krece iz BG-a u koluni normalno,uz put im se pridruzuju ostali ljubitelji iz Srbije,u Raskoj iz Crne Gore,u Zvecanu iz juznog kosmeta.Stize se oko 18:00 u kosovsku Mitrovicu,odmor i vecera do 21:00 a onda koncert i glavni defile po gradu a pod reflektorima ostalo zezanje.nekako bi resili spavanje ,ujutru dorucak,kjos jedan defile pogradu i nazad kuci.

Prvi nam je put i najveci problem je sto nezanomo brojh ucesnika ali mislimo da to mozemo da podnesemo.

CEKAMO VAS!

Link to post
Share on other sites

Ideja je odlična. Samo iz ličnog iskustva, trebalo bi da se izvrši dobra organizacija. Od polaska iz BG-a, preko ( kako mi vojnici kažemo ), regulativnih tački, gde se ko i kada priključuje, od prihvata, smeštaja automobila i programa skupa, pa sve do povratka. Da to bude pravi skup, a ne stampedo, gde će svako da radi ono što mu padne na pamet.

Pozdravljam inicijativu i spreman sam za pomoć oko organizacije. Kontakt na PM.

:P :) :lol2:

Kosovo was and allways will be part of Serbia.

Link to post
Share on other sites

Eeeeeeee ne pisite ovde da vam se udaju tetke, razvode sestre,ispracaji i ostalo!!!!!!Svi bas tad imaju nesto za vas ce mo izmisliti 13-ti mesec u godini mislim da tad niko nece imati nista!!!!!

Link to post
Share on other sites

uvazena gospodo moderatorska... mogli bi ste da choveq ispravite Topic Description SKUO U KM = SKUP U KM

svaki put kada vidim title pomislim kojem li je to sad jadnichq auto SKUO skuvo i to josh u Kosovskoj Mitrovici :P

e da, inache momci svaka vam chast za ovakvu ideju, sile ste, zelim vam sve najbolje i da nameru i realizujete u shto vechem broju

kada vas (mi sprecheni) budemo gledali na TVu to che biti jedni od trenutaka kada se chovek bude osechao ponosan time shto je srbin

samo napred!

Link to post
Share on other sites

Ideja je fenomenalna...ja sam ZA..nadam se da ce organizacija uspeti i da ce odziv biti dobar.

Inace...Nidza je skroz u pravu...Babicu, ugledao si se na politicare...

Pozdrav...

Link to post
Share on other sites

ODLICNA JE IDEJA .......

Link to post
Share on other sites

Vec znam ko dolazi iz BG,jedan auto i nas 5orica :P,inace ideja mi se svidja samo ovi odavde ne mogu ni na banjicu da dodju,nisu mogli u Nis a zamisli kako ce u KM.

Sto se mene tice RESPECT nikakav problem

Link to post
Share on other sites

Sad sam se dao u razmišljanje, volio bih doći više od svega na svijetu. Pogledaću ima li koji od moje braće ovdje zainteresovan.

Link to post
Share on other sites

IDEJA JE O.K!!! Imate jos jednog koji ide sigurno u tu kolonu! pozz.... ;)

Link to post
Share on other sites

Evo ja ću se potruditi da moji drugari dođu sa mnom. Tu pre svega mislim na Babića, Igora, Direta, Teču, nadam se da ću ubediti i Direktora i Marka TS, pa možemo sa 2 auta dole. Baš sam tim putem išao i vratio se iz Crne Gore i mogu vam reći da Dolina jorgovana rules!

Link to post
Share on other sites