Recommended Posts

moras rasturiti skoro sve, kad krenes, ako nemas ovaj beli deo koji poklapa filter onda nemas....nije to neki posao, pola sata max

Link to post
Share on other sites
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi a jel, stavrno, znate vi šta znači prva oznaka NEŠTOW - 40?

Sva pomenuta ulja na nekoj optimalnoj radnoj temperaturi imaju slične(iste) karakteristike viskoznosti...... Čisto ako nekog interesuje....

Link to post
Share on other sites

Ljudi a jel, stavrno, znate vi šta znači prva oznaka NEŠTOW - 40?

Sva pomenuta ulja na nekoj optimalnoj radnoj temperaturi imaju slične(iste) karakteristike viskoznosti...... Čisto ako nekog interesuje....

Ja sam to isto pitao,ali kulijana...pa reko necu da pametujem :-D

Da ne trujemo decku temu,ima posebna za ovo koliko se meni cini,nego niko ne cita...

Link to post
Share on other sites

kako za 10 godina nisi ulozio nista? Jel ti auto stoji druze? Ja sam uzeo mog starog TDS-a iz Ch sa 90000, za 15 godina 3 puta sam radio Bosch pumpu i dizne na kraju je riknuo, ali sa 684000 i nesto malo preko. M50 je vasionski brod za M51 da se razumemo.Koje crno 15w40 to ti je verovatno preporucio neki suster od majstora, koja crna fabrika buraz sta pises....

Link to post
Share on other sites

Valjda oznaka W kod ulja znaci winter,sto je manji taj broj to je bolje zato sto je bolje za hladan start motora tj. Za zimi,zato sto bolje podmazuje.Takodje svako ulje ima API klasifikaciju za benzince oznaka S slovo i pored njega ide jos jedno slovo iz abecede i sto je veci njegov redni broj u abecedi to je bolje ulje,za dizele mislim da bese oznaka C.Mozda sam pogresio mozda ne,ispravite me,ovo sam cuo odavno tako da nisam siguran...

Link to post
Share on other sites

Tebi fali neki k, ko je pominjao moj auto? Meni vredi vise od F01 :) Prodavati se nece, samo ce se kupiti sledeca sedmica novija malo kad dodje vreme za to

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde ima da se kupi neki sprej kojim bi mogao da prefarbam tapacire u crno?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ih bre,ne znam sta da radim sa tim,ne presvlaci mi se zato sto nemam.elektricne prozore vec klasicne,i kada budem vrteo sigurno cu nekad da zakacim i tapacir i verovstno iscepam

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sad sam nasao neki sprej i ne izgleda lose pa se razmisljam da probam i to.A sad sam se setio da moj kum radi majice(stampa i to),pa cu sutra i njega da pitam cime bih mogao to da sredim.

Ajde neko neka da prelog sta bi jos mogao da radim oko auta :-D

U planu su xenoni u dugacka i angel eyes.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites