Recommended Posts

I da se nadovezem M volan(cekam da covek dodje iz Nemacke pa da vidim kakav volan ima),ako bude mt2 volan onda kupujem papucice m i m rucicu menjaca...

Ulje i filteri zamenjeni,rasturao sam i kaseru da vidim da li imam i filter za kabinu ali nemam,e sad video sam da ima jedna kutija na desnoj strani kada otvorim haubu pa je mozda tu filter ali nisam uspeo da odsrafim jedan sraf ali cu i to da otvorim verovstno [emoji1]

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha onda bolje da ne diram :-D

Nego,kada vozim malo brze i zakocim desna strana mi malo trese,da li neko zna sta bi mogao da proverim ?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da je to ali mi decko rece da ih je skoro menjao,mada moguce da je stavio lose diskove

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

jbg brate uzeo si neshto shto je neko izmuzao i bacio i na kraju si ga i ti bacio al si uvalio prije toga bogastvo u njega,zao mi je

Vidi ortak ti si jedan od onih koji ne citaju(pismen si valjda) a po izgledu imas i onaj D-gen sta vise napisati.

Izvinjavam se momku sto pisem u njegovoj temi i odgovaram liku koji verovatno vozi seno i svinje u autu, kada si skoro sve uradio zasto ne ubacis i podizace stakala?Nisu skupi a i nije neki posao, tapacire skini, ojacaj sper plocom iza i presvuci eko kozom sve mozes sam uraditi za mali iznos(potrazi negde sam video ovde na forumu neko je to vec radio)

Link to post
Share on other sites

Podizaci ce verovatno biti montirani samo je pitanje kada.A alo radm podizace onda cu i tapacire u eko kozu

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

proveri da ne glave kociona kljesta, od toga se krive diskovi, ja sam imao taj problem, skinuo kljesta ocistio klipove, vratio nazad, stavio druge diskove i sve 5

Link to post
Share on other sites

Bila je centralna spona u pitanju ali sam je lepo namazao i sad je super.Sad ostaje leva spona i amortizer jedan.Ima li neko da mi preporuci neki povoljan amortizer,nov?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ma znam i to.

Nego kupio sam juce mt2 volan ali se izgleda ne hvata kod mene,da li postoji adapter ili nesto slicno 5f94997805dd4cd6a0fd9da3c486d6cf.jpg5d34e293548ee5613530339506c0b252.jpg8f13ba2ebb972760be54250cfd1cc0c1.jpg

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

83738a18218fd351039fb7fb701e124e.jpg79b3dcd2069994243fbbee9c428256c8.jpg

Ofarbane i spremne za drift. :-D

Nego gde da nadjem crvenu traku za oko felne.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Tamo gde nema onaj hrapav asfalt vrti kao lud,jos kad ih namazem sa silikon.Al to je bilo cisto za probu,one ostaju za zimi :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites