potrebna pomoc oko papira.


Recommended Posts

Pozdrav ljudi zanima me da li ima neko na forumu da je iz trstenika. Posto sam auto kupio kd coveka iz mladenovca koji ga je uzeo u nekoj zameni od prvog vlasnika iz trstenika. Pa su ostali kod njega papiri od auta od plina itd. A nemofu nikako da nadjem tog prvog vlasnika....pozz;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nisam iz trstenika ali ajde da probam da ti pomognem. Ako se auto vodi na tog vlasnika sto su kod njega papiri. Na saobracajnoj pisu njegovi podaci(ulica, broj, ime prezime).

Odes lepo na http://www.11811.rs/belestrane/indexi ukucas samo njegovu adresu i broj, kazem samo adresu i broj jer je moguce da se telefon ne vodi na njega. I dobices broj od te kuce gde on zivi, pozoves pitas. Ako kojim slucajem na toj adresi ne postoji fiksni telefon kucas broj dva u adresi manje vise nadjes broj od prvih komsija pa pozoves njih i raspitas se za tog coveka.

Link to post
Share on other sites

Ne vodio je se ali je preveden pre nogo sto sam ga kupio na coveka iz mladenovca pa sam ga ja sada preveo na mene a kod ovog u trsteniku je ostalo dosta papira od plina knjigice od auto komlet kod mene samo saobracajna. Zato mi je problem....probao sam i sa policijom da udjem u trag nekako da ga nadjem ali nista nemogu da vide ko je bio prethodni vlasnik. A znam da se zove percevic goran jer na njega se vodi atest....:-(

Link to post
Share on other sites

Ako su u pitanju samo papiri od atesta za plin mozes traziti duplikat od institucije sto je radila atest. jJa sam zimus radio reatest i nisam imao neki papir i poslali su mi sa masinskog fak u Nisu.

Link to post
Share on other sites

Ako su u pitanju samo papiri od atesta za plin mozes traziti duplikat od institucije sto je radila atest. jJa sam zimus radio reatest i nisam imao neki papir i poslali su mi sa masinskog fak u Nisu.

+1

Platio sam to zadovoljstvo 1500 din.

Link to post
Share on other sites

Tako je ,lako se dobije kopija ,samo treba da znas gde je rađeno,da li u Amss ili na nekom od fakulteta! Ja nisam imao nijedan papir i još sam menjao i bocu i prilagodio sistem za novi atest i bez problema sam sve odradio

Link to post
Share on other sites

Ma radjen je u amss zvao sam i pitao i vazi do oktobra ove godine al mi cimanje sto moram da idem ja licno za bg kod njih da mi izdaju uverenje tj duplikat....al moracu da se iskombinujem da odem nema druge......

Link to post
Share on other sites

Ma radjen je u amss zvao sam i pitao i vazi do oktobra ove godine al mi cimanje sto moram da idem ja licno za bg kod njih da mi izdaju uverenje tj duplikat....al moracu da se iskombinujem da odem nema druge......

Link to post
Share on other sites

Ma radjen je u amss zvao sam i pitao i vazi do oktobra ove godine al mi cimanje sto moram da idem ja licno za bg kod njih da mi izdaju uverenje tj duplikat....al moracu da se iskombinujem da odem nema druge......

Meni je lik poslao kurirskom službom ... iz Kragujevca, nisam išao po njega ...

Link to post
Share on other sites