E46 320d 110kw dizne?


Recommended Posts

Imam problem vec duze sa vibracijama u e46 320d pogotovo pri gasenju malo vise tresne lijevo desno ,zamijenjena remenica stavljena kontinental,kais i stope menjaca,stope motora sam gledao one su ok,e sad prije par dana podjem da provjerim dizne iako sam ih provjeravao vise puta ove godine kaze mi majstor da dvije nisu bas najbolje e sad ne znam moze li bit do dizni da auto trese jer ponekad kad radi na leru poklopac na motor ne mrda dok ponekad dosta trese.:)

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao slican problem, resio sam ga zamenom nosaca motora jer su stavljeni od benzinca. Istog su izgleda, ali su od razlicite gume, upravo zbog viracija.

Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod vibracija, imam vibracije u kabini auta nagde napred, mislim vibriraju plastike, po desnoj strani da li moze biti zbog losijih viljuski napred pa da se to sve prenosi, imam trip da mi vibrira i retrovizor srednji. :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao slican problem, resio sam ga zamenom nosaca motora jer su stavljeni od benzinca. Istog su izgleda, ali su od razlicite gume, upravo zbog viracija.

Promijenicu i njih vala ovih dana da vidim da nije do toga mada su mi danas 2 majstora rekli da je to do dizni,koje si stope stavio na kola.:)

Link to post
Share on other sites