Bmw e30 sasija


Recommended Posts

Pozdrav drugari. Od skoro sam postao vlasnik kockice koja se vodi da je 92-go godiste. Surfao sam malo netom i preko VIN decoder-a sam po broju sasije dobio informaciju da je on proizveden 84 god,jel moze neko strucniji da mi objasni o cemu se ovde radi??? Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Pa malo su ti izgleda prekucani brojevi..... :secret:

Skoljka je siroki stop i jese 92 god a po broju sasije izgleda da nije,jel to neki problem sada,po papirima je regulano,inace registracija je istekla skoro?

Link to post
Share on other sites

Šta je ko mogao s papirom kad je po vinu 84 god a široki štop znači falš. jedino da na prvu loptu neko nesumnja,al opet 92 god :scratch_one-s_head: a carina isključena.

Link to post
Share on other sites

Znam slucaj papiri od e21, 83 god, a kocka 90 ili 91, lepa ko lutka i jos sa 4 vrata. Auto tako vozen 8 godina, dva puta ga saobracajci proveravali pored puta i nista. Na kraju se taj auto proda, promeni dve-tri ruke i neki cigani kod kojih je bio u to vreme s njim urade neku pljacku i kad su bezali od murije izgube tablicu. Murija nadje tablice, nadje coveka koji ga je vozio 8 godina jer se auto jos uvek vodio na njega, brojeve nisu ni spominjali. Sreca je tu presudan faktor.

Link to post
Share on other sites