daljinsko otkljucavanje zakljucavanje e46


Recommended Posts

Drugari,

malo sam se igrao i sad imam problem, imao sam dva ključa jedan ima odgovarajući mač i daljinac ne radi a na drugom radio daljinac mac ne odgovara i sad da ja ne bi uvek vukao dva kljuca prepakujem i sad ovaj daljinac koji je radio ne radi... Na You Tubu sam nasao onu foru sa prepoznavanjem kljuca u bravu dam kontakt skinem kontakt pritisnem LOCK i tri puta srednje dugme i trebalo bi da radi ali kod mene JOK.

Ako neko moze da mi pomogne bio bi veoma zahvalan.

Link to post
Share on other sites

Pa sinhronizujete oba. Kad završiš sa jednim onda odmah i drugi samo bez ubacivanja u bravu samo ispritiskaš 3 puta...

Kod ove zajebancije treba biti uporan, da se baš pogodi ritam pritiskanja.

Link to post
Share on other sites

da samo sto sam sad primetio i jos jedan problem imam kontakt i sve a auto nece da upali STRASNO... do ove moje zajebancije sve je radilo besprekorno jedan kljuc je palio auto a drugi otkljucavao POLUDEO SAM

Link to post
Share on other sites

Koji je auto u pitanju, to prvo...(edit:sad sam video u naslovu)

Ako sam shvatio elektroniku sa drugog ključa si prebacio na svoj da kažem mač...? Jel ti pali auto bez ijedne elektronike?

Jer ima modela kojima je transmiter za kod na samoj ploči a ima i gde je "zalepljen" za kućište...

Link to post
Share on other sites

320 d 2000g elektroniku sam komplet sa poklopcem brebacio na odgovarajući mač koji je palio auto ostao mi je ključ odnosno mač koji ne odgovara nije narezan kao moj i elektonika sa ključa koja nije otvarala auto znači samo sam elekronike prebacio i ima sad da poludim

Link to post
Share on other sites

upalio sa starom elektronikom i sad mi poslo za rukom da programiram daljinac i sve radi :preved: :preved: eto imao sam igranke par sati a sve je moglo da prodje bez toga @SICKO puno hvala na pomoci

ova zajebancija mi nije trebala :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:

Link to post
Share on other sites

upalio sa starom elektronikom i sad mi poslo za rukom da programiram daljinac i sve radi :preved: :preved: eto imao sam igranke par sati a sve je moglo da prodje bez toga @SICKO puno hvala na pomoci

ova zajebancija mi nije trebala :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:

Link to post
Share on other sites

Sreca da je Sicko imao slobodno popodne. Jos da nije zakasnio za jednu stvar 10 min. Sutra bi gledali nove tockove na njegovoj makini.

P.S. Sicko je kao "fakatura" ( vlaska magija), meni je isto na e46 resio problem kljuca koji sam ja dva meseca pokusavao da resim, a da nista nije rekao niti uradio. Jednostavno covek zraci...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...