Recommended Posts

Prijavljuje mi gresku od ove pumpe. Izbrisem je DiS i Inpa dijagnostikom ali se ucestalo vraca. Neko ko zna, malo objasnjenje u vezi ove vodene pumpe.. Dal se bez nje moze i cemu sluzi.

Hvala

Link to post
Share on other sites

Jel to ona fora,kad auto dostigne radnu temperaturu,tj na pola,a napolju je ispod 3c,ugasis auto i pritisnes MAX,duva toplo unutra,probao jednom kod mene,radi. Jedino neznam kolko brzo sjebe akumulator.

Link to post
Share on other sites

Bas to, takodje se i pali kad se stavi na maximalni temperaturu 32C. Jer na leru nema dovoljan protok vode da bi je odrzavao. Imao sam na e34 jednom da na semoforu gubio grejanje, do ove pumpe je bilo. Istu ulogu ima i na e46, plus na e39 ima max ili rest dugme za dogrevanje kabine posle gasenja

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa jel problem sto mi ne radi??

To mi je jedina greska koja se prikazuje na dijagnostici dis i inpa...Imam problema sa paljenjem kad mi je temperatura na sredini plave... kad je skroz ladan pali kao mina i kad je topao pali kao mina. Samo kad je na plavo tj negdje oko sredine vergla puno i navergla goriva pa izbaci plavi dim kad upali..

Link to post
Share on other sites

Ja sam iz republike srpske. Sad je kasno da te zovem al narednih dana cu ili ako ti nije tesko da preko poruke skuckas kako i sta. Mislim da bi preko dijagnostike pokazalo ako relej ili grejac ne rade u tom trenutku. Ne vjerujem da je do grijaca jer mi je neki dan na -6 upalio kao mina na po kljuca.. Hvala unaprijed :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa jel problem sto mi ne radi??

To mi je jedina greska koja se prikazuje na dijagnostici dis i inpa...Imam problema sa paljenjem kad mi je temperatura na sredini plave... kad je skroz ladan pali kao mina i kad je topao pali kao mina. Samo kad je na plavo tj negdje oko sredine vergla puno i navergla goriva pa izbaci plavi dim kad upali..

Problem rijesen zahvaljujuci StunterSM

Hvala Prijatelju :)

Link to post
Share on other sites