Recommended Posts

drugati imam problem sa mojim e46 m43 motorom..

zanci radi odlicno nema problema, al pri naglom startu kao da gubi gas i krene da trokira kao da ostaje bez goriva..

i to se iskljucivo desava samo u prvoj. jer kad sa prebacim u drugu poleti kao metak :)

neki savet ?

Link to post
Share on other sites

Proveri dizne,regulator,svecice.Ako dobro pali(ako ne vergla dugo) onda nije regulator,moguce da dizne na malim obrtajima pisaju,moguce da svecice koje si stavio ne valjaju.

Moze u principu svasta da bude,ali od necega moras da krenes,vidi i protokomer,moze i senzor breg da zeza,jednostavno problem koji se ne resava preko foruma.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Meni na velikom servisu su promenjene svecice, izvezao sam auto, presao oko 3 km i ona je krenuo show...Auto je poceo da se gusi, trokira, nece da primi gas , isao je samo u prvoj na 4.500 obrtaja...Jedno 10. puta mi se gasio dok sam ga vratio do servisa, cak se i lamela osetila...Ispod haube dim...Auto ostavljen, sutra me zovu i kazu crkla bobina, kao desava se kada se stave nove svecice.Stavio sam NGK, oko 10 e je komad...Sada je sve OK, ali eto podelio sam svoje iskustvo...

Link to post
Share on other sites