Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakvi su utisci, sad kad se sve sleglo...?

Za ovih nedelju ipo koliko ga vozim utisci su fenomenalni... Kao sto rekoh 3 i 5 ne mogu da se porede ...

Cekam subotu da odem do Babica da mi pogleda plin, prekontrolise i ako treba zameni filter...

Onda sledece nedelje Boze zdravlja da odradim mali servis, promenim rash.tecnost i spreman je za zimu.

Mada vozicu ga samo na dalje relacije zimus jer za kratke tu je Passat b2 kako ga ja popularno zovem "KRDZA" koji zadovoljava potrebe u lokalu.

Na prolece je planirano jedno dobro poliranje i to je to.

:yes3:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

IMG_1283.jpg

Odradjena zamena projektora... Stavljeni hella projektori sa klapnom za dugo i kratko svetlo...

Alexa odradio odlican posao... Sija - prebija... :thumbsup:

(Passat koji je u pozadini vozi se kad padne sneg :prankster2: )

Link to post
Share on other sites

E mene zanima ta fora sa projektorima,sta kako,kolko kosta?

Kod mene su farovi kao novi,stavio sam nove ksenon sijalice philips originalne u servisu(misleci da su stare dotrajale),ali i dalje nisam zadovoljan kratkim svetlom. Tako da je zakljucak da su se projektori zamutili. Pa bih da resim to jer je nezgodno voziti ,pogotovo kad je.mokar asvalt pa upija svetlost jos vise.

Link to post
Share on other sites

E mene zanima ta fora sa projektorima,sta kako,kolko kosta?

Kod mene su farovi kao novi,stavio sam nove ksenon sijalice philips originalne u servisu(misleci da su stare dotrajale),ali i dalje nisam zadovoljan kratkim svetlom. Tako da je zakljucak da su se projektori zamutili. Pa bih da resim to jer je nezgodno voziti ,pogotovo kad je.mokar asvalt pa upija svetlost jos vise.

063 8965 189 Aleksa...

zovi ga i dogovorite se za cenu i sve ostalo... Meni je radio sve komplet sa zabicama tako da je cena bila malo veca ali ako su ti dobre zabice bice povoljnije... Sve u svemu preporuke za odlicno odradjen posao...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Prelepa ti je petica druze![emoji106]

Napred bih samo stanjio za 5mm nazad je odlicno

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Hvala... :yes3:

ma i nazad bih ja stanjio bar za 5mm. Dosta mi gume kace o rubove kad sedne neko pozadi.

Mada mislim da cu resiti to kad uspem da razradim ove stelujuce amortizere pozadi.

Skroz su zapekli i nema sanse da se pomere.

Link to post
Share on other sites

Za dnevnik na 242 i kusur hiljada, obradjeni prednji diskovi i stavljene nove DELPHI plocice, pozadi novi diskovi i plocice Deelphi i novi paknovi.Sve uradjeno u Hunter servisu na L.Steni. Ostalo jos da zamenim kociono ulje.Zadnji diskovi paknovi su bili katastrofac112e02c40d2fd9dcd15d437b1af4ed3.jpge5836f156c0d828cf80fee59080893c7.jpg1311750f25b5e4c4fdee24129428a68b.jpg8ea3daa6456c3fdc5e3484fce14a2c7d.jpg195866d1301e1bea5b8312d3b552d5c3.jpg

Ruke i usluga su bile 5000 din a delovi 11000

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites