Recommended Posts

Pozdrav svima,evo ovako ,nedavno sam kupio (sasvim slucajno) moj prvi bmw e34 520i ,auto je bio u ok satanju (na oglasima u odlicnom stanju),ali je trebalo dosta toga da se radi na njemu,tipa soferka je imala liniju,enterijer i sedista pocepani,nebo visnulo i ko zna sta jos.Mehanika mu je bila ok osim toga sto je samo radio na plin i sto ga je jebavao alnaser pa nije hteo po nekada da vergla iz prve. evo pokusacu da ubacim i slike :)20151111_145743.jpg

20151111_145756.jpg

20151111_145809.jpg

20151111_145818.jpg

20151111_145828.jpg

20151111_150139.jpg

20151111_150350.jpg

20151111_150412.jpg

20151111_150424.jpg

20151111_150447.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E poenta cele price i zasto sve pisem u proslom vremenu je ta jer sam moj auto prodao. a evo i zasto. (zvanicno ovde pocinje moja prica o BMW-u)

Bio je lep i sunca dan, (a kakav pocetak,m? :) ) Pozove me drugar i kaze "ej posto ti baratas sa tim kolima ima moj stric iz svajcarske neki bmw ,stoji mu u garazi ,ranijih godina kada dodje ovde na odmor vozio ga je po lokalu,ali pre par godina je kupio dzipa i on mu stoji i dzabe zauzima mesto u garazi,vidi da li mozemo da ga prodamo nekom.

Ja mu kazem doteraj ti to pa cemo videti.... kako rekosmo ,tako i bi... dovezao on nju,a ona Novaaaa.....

Ja odmah moju peticu na oglase,prodadoh je za per dana i uzeh ovu za mene.

Link to post
Share on other sites

Auto je kupo stric od mog drugara,novog 1990godine u Svajcarskoj,tako da znam celu istoriju auta od prvog dana.

E sad,posto mogu slobodno da kazem da je auto u izuzetnom stanju i da je jako tesko naci auto star 25 godina od prvog vlasnika i da je u fabrickom stanju i izuzetno zdrav,resio sam da ga cuvam za sebe i malo sredim kako meni odgovara... u planu mi je da izvadim fabricki kasetofon i stavim nesto modernije od muzike,da promenim onaj odvratni volan od fapa i stavim mt2..neke dobre felne,ksenone i normalno servise i sitnice oko trapova jer je auto dugo stajao a gumeni elementi na trapu propali.

Link to post
Share on other sites

Neke dobre felne,i moracu napred malo da ga spustim,jer je nizi sada pozadi ,da malo dobije na izgledu,ali to tek kad uzmem felne... A imao sam problem sa istrument tablom i prekidacima za grejanje,nije htelo nista da svetli...tj svetlelo ali prekidalo..i na kraju crklo totalno.... Pa sam to resio na sledeci nacin,,, rasturio sam potenciometar za pojacavanje svetla na tabli... ocistio one klizace i kontakte...sklopio ali svetlo i dallje nije radilo,pa sam zatim rasturio i prekidac za paljenje pozicije i svetla....malo sam se pomucio da ga otvorim,ali kad sam ga otvorio imao sam sta i da vidim unutra...kontakti su bili bas losi (steta sto nisam slikao) ali vodena smirgla resava sve probleme..ocisto kontakte i plocicu..sklopio i sad sljaka kao novo...

Savet ako neko resi da rastura prekidac da vodi racuna da mu ne poispadaju neki sitni federcici i ti kontakti..jako su sitni i tesko ih je naci po podu :D

Link to post
Share on other sites

Ajde kad smo kod nadimka da objasnim malo bolje...Za taj nick ,me ne vezu bas mnogo lepe uspomene,(nadam se da vecina vas zna sta su cengele)....Davne 1997godine,vece pred moju porodicnu (seosku) slavu "Spasov dan" igrom slucaja sam se na iste te cengele obesio za desnu aoru oka (arkadu)...tada sam zadobio teske telesne povrede,ostetio dosta ceonu kost ali neverovatnom slucajnoscu ( i Hvala Bogu) oko mi je ostalo ne povredjeno....

Hitno sam prebacen u Urgentni centar u Cupriji gde su mi izvrsili niz operacija i gde su mi koliko toliko vratili normalan izgled. Posle oporavka sam trebao da odem na jos jednu plasticnu operaciju,ali jbg nikada nisam otisao... Ovako izgledam "ZAJEBANO" :)

Tako da me je to obelezilo za celi zivot..jbg...

P.S.

da ne pomislite da sam nakazza...skroz normalno izgledam samo imam oziljak iznad desnog oka :)

Link to post
Share on other sites