Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo opet JA :) ..... radilo se ovih dana,mada sam imao mali defekt,zupcasti kais mi je prezubio za 2.zuba,na svu srecu nista nije pokrivio.... danas odradjen komplet veliki servis...zamenjeni svi kajsevi,roler,dihtung poklopca glave jer je podignut da se vidi da li je sve ok sa klackalicam,zamenjene svecice ,ulje i svi filteri... sad samo prede :)

Link to post
Share on other sites

Mnogo mi lepo kad vidim ovako nove aktivne teme o e34 i e30, ima i u ovoj srbiji malo pravih zaljubljenika u prave automobile. Rispekt!!!

Inace kad turis zimski set turi i slike da vidimo kako cucnule. :)

Link to post
Share on other sites

felne sam uzeo jako povoljno,ali su u dosta losem stanju,jedna je kriva ,a sve su izguljene i ostecena ivice...plan mi je da ih odnesem na ispravljanje,pa poliranje falca i na kraju farbanje srca,...A posto im je et35 moracu da uzmem i distancere i duze srafove...Planiram pozadi distancere od 35mm a napred 25mm... pa cemo videti do kraja kako ce to da ispadne :)

11206023_10207045611997648_5996789023359

12359897_10207045612197653_6060190313994

Link to post
Share on other sites

Realno,i ja mislim da nisu,ali imam plan kako da ih odradim,pa cemo videti krajnji rezultat,mozda ispadne vrhunski a mozda ih i prodam :) pa uzmem druge... u svakom slucaju bile su jako povoljne tako da nije greska sto sam ih uzeo :-)

Link to post
Share on other sites

A najveci mi je problem boja auta,na ovu boju ne moze da se stavi bilo koje felne ....vec sama boja vuce auto da bude klasika ...da je crn sve bi lakse bilo... ali ovako jbg videcemo sta mu najbolne odgovara

Link to post
Share on other sites