Recommended Posts

Koliko dugo nije menjan ovaj ulozak ?

није сигурно 30к....лепа кола иначе,штета што неко пре тебе није водио рачуна о редовном сервису!

Link to post
Share on other sites

pa ja kad sam ga uzeo prosle godine u oktobru mesecu bilo je 4500km do malog servisa.jos ja kontam servis se radi mali na 10.000km predjenih. :) tako da cu voditi racuna.mada ja slabo se i vozikam.sve su to krace relacije 15-20km :D

Link to post
Share on other sites

pa ja kad sam ga uzeo prosle godine u oktobru mesecu bilo je 4500km do malog servisa.jos ja kontam servis se radi mali na 10.000km predjenih. :) tako da cu voditi racuna.mada ja slabo se i vozikam.sve su to krace relacije 15-20km :D

A gde si procitao da ima toliko do servisa,na tabli???

Link to post
Share on other sites

Pravilo broj 1 kad kupis auto radis mali servis ali odmah.

Pise i na autobusu lasta pa nemoze da leti,ovaj ulozak nije menjan sigurno 30000km minimum a to ko sta petlja sa ponistavanjem servisa to niko nezna,prodavci to najbolje znaju.

Link to post
Share on other sites

Pravilo broj 1 kad kupis auto radis mali servis ali odmah.

Pise i na autobusu lasta pa nemoze da leti,ovaj ulozak nije menjan sigurno 30000km minimum a to ko sta petlja sa ponistavanjem servisa to niko nezna,prodavci to najbolje znaju.

sve je to meni jasno drug.za servis da se odmah radi,ma sta predhodni vasnik pricao...mada sam ja i imao viska para tad,ali sve nekako sam se oslanjao na to da imam jos 4500 do malog servisa <_< a resio sam da ga radim bas kad mi se pocela zuta lampica od ulja paliti.

Link to post
Share on other sites