Recommended Posts

Drz se Brano...ja navijam za tebe :)

Momci...batalite komentarisanje godina jer "sve sto kazete bice upotrebljeno protiv vas" ...:) :D

Ja tek sada vidim da sam, u ovom novom control panelu, zaboravila da ukucam godinu rodjenja....kakav propust ...cccc :rolleyes:

Pozdrav...

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosla na forum. :)

Zenske osobe se ne pitaju za takve stvari, tj nije lepo pitati za godine i slicno.

Link to post
Share on other sites

Signorina Brana, pozdrav od 68-godišnjeg baš mene. :)

Eto i u ovim godinama može se na internet!

I feel good :) ...

oo=oo=oo

Link to post
Share on other sites
Signorina Brana, pozdrav od 68-godišnjeg baš mene. :prankster2:

Eto i u ovim godinama može se na internet!

I feel good :prankster2: ...

oo=oo=oo

Pravo čudo je ovaj internet!

Link to post
Share on other sites

Dobrodosla Brano,ne obracaj paznju na nekulturna pitanja po pitanju godina,baci slike tvog auta pa da komunikacija krene u pravom smeru....Svuda u svetu se vlasnici BMWa druze bez obzira na godine,vazna je komunikacija na istoj talasnoj duzuni!

Link to post
Share on other sites
Dobrodosla Brano,ne obracaj paznju na nekulturna pitanja po pitanju godina,baci slike tvog auta pa da komunikacija krene u pravom smeru....Svuda u svetu se vlasnici BMWa druze bez obzira na godine,vazna je komunikacija na istoj talasnoj duzuni!

Ovakav je kao tvoj na slici sa strane samo crveni, moram skinuti progam skeniranja na štampač da mogu poslati sliku,imam u mobilnom ali je Samsung i nema blut tut a navodno ide preko tog,šta znam.Uglavnom potrudicu se da bude sto pre.

Link to post
Share on other sites
Ovakav je kao tvoj na slici sa strane samo crveni, moram skinuti progam skeniranja na štampač da mogu poslati sliku,imam u mobilnom ali je Samsung i nema blut tut a navodno ide preko tog,šta znam.Uglavnom potrudicu se da bude sto pre.

ako imash usb kabl netreba ti tuta bluta , nego lepo prebacish slike kablom i problem reshen

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.