Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta sve podrazumavate pod M paketom?

Koliko ja znam, sportska dodatna oprema za e36 je bila:

- volan (za moje godiste kozni trokraki sa airbag-om)

- sportska sedista (koja pritom nisu sedista iz M3)

- M SPORT oslanjanje

Za branike i lajsne ne znam, ono sto znam je da '91. M3 nije izasao. Takodje, branici i lajsne su M-optic a ne M-paket. Ili ja gresim jer vezujem M sa performansama.

Link to post
Share on other sites

Zato sam i protiv svih M delova na ne-M autu.

A kada budem kupovao sledeci auto - ako kupujem, kupujem M, ne pravim laznjaka. Najvise me odbija kad vidim M oznake na ne-M autu, ovde u Zr-u lik ima nov 420d Gran Coupe sa nalepljenim M4, mislim cemu to?

A kada smo vec kod M-a, videh da mom majstoru stoji M3 iza radionice u odlicnom stanju (kupe, '95, estoril plava metalik boja, 6 brzina, S50B32 motor) ali ga ne vozi jer nema za registraciju. E pa sad, ako zena odobri i ako majstor bude popustljiv mozda i bude necega. :)

Link to post
Share on other sites

Kako ga je najlakse kupiti kada na oglasima vidim samo jedan (http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7157458/bmw-m3)?

M automobili, posebno stariji su velika retkost kod nas, a zbog regulacije na uvoz samo euro3 i novijih, su nemoguci za legalno carinjenje i registraciju kod nas.

Bas steta, mada sa njim cu popricati kad budem radio servis.

Link to post
Share on other sites

Što nisi odmah kupio M-a nego 325 ?

Kakvo je to pitanje?

Morao sam hitno da kupim auto zbog prirode posla, nisam imao vremena da cekam da se pojavi M i da ga onda vozim samo kada je lepo vreme/samo vikendom. M nije opcija za svakodnevni automobil, a trenutno imam precih stvari od kupovine drugog automobila.

Link to post
Share on other sites

Zato sam i protiv svih M delova na ne-M autu.

A kada budem kupovao sledeci auto - ako kupujem, kupujem M, ne pravim laznjaka. Najvise me odbija kad vidim M oznake na ne-M autu, ovde u Zr-u lik ima nov 420d Gran Coupe sa nalepljenim M4, mislim cemu to?

A kada smo vec kod M-a, videh da mom majstoru stoji M3 iza radionice u odlicnom stanju (kupe, '95, estoril plava metalik boja, 6 brzina, S50B32 motor) ali ga ne vozi jer nema za registraciju. E pa sad, ako zena odobri i ako majstor bude popustljiv mozda i bude necega. :)

Ovde si napisao da ćeš da pitaš majstora da ti proda M3 . A u poslednjem postu opet napišeš da trenutno imaš prečih stvari od kupovine drugog auta. Koliko oprečnih izjava u roku od 20 minuta.

Pa napišeš opet da nisi mogao da čekaš da se pojavi M3 e36 u oglasima a ovaj gore navedeni je već najmanje 6 meseci u oglasima.

Link to post
Share on other sites

Imam precih stvari, da - ali ako majstor daje za neku prihvatljivu sumu, onda ne mogu to da propustim.

Napisao sam da mi treba automobil za svaki dan a M-a je greota voziti po snegu, kisi, bljuzgi itd. Takodje, napisao sam da mi je auto bio potreban hitno, a hitno nisam mogao da skupim jos par hiljada evra potrebnih za kupovinu tog gorepostavljenog. Da sam sacekao par meseci uzeo bih ga, ali sta da se radi. :)

Jel ja to osecam malo zavisti? Cemu to, cemu frustracija?

Link to post
Share on other sites

Imam precih stvari, da - ali ako majstor daje za neku prihvatljivu sumu, onda ne mogu to da propustim.

Napisao sam da mi treba automobil za svaki dan a M-a je greota voziti po snegu, kisi, bljuzgi itd. Takodje, napisao sam da mi je auto bio potreban hitno, a hitno nisam mogao da skupim jos par hiljada evra potrebnih za kupovinu tog gorepostavljenog. Da sam sacekao par meseci uzeo bih ga, ali sta da se radi. :)

Jel ja to osecam malo zavisti? Cemu to, cemu frustracija?

Prvo nisi još ni kupio M3 a ni sredio enterijer 325 što si prvo napisao da ćeš da uradiš i to komplet u skaju da bude. Ne razumem o kakvoj frustraciji govoriš . Pogledaj druge Bmw modele članova i komentare i videčeš da nema uopšte nigde ni malo zavisti a ni isfrustriranosti sa bilo čije strane. Da ima zavisti ne bi te savetovali da ne radiš eneterijer u skaju. Izvini al' nisam još upoznao nekoga koji toliko brzo menja mišljenje i daje izjave koje su u tolikoj suprotnosti jedna sa drugom. Srećna kupovina M3 i sređivanje 325

Link to post
Share on other sites

Srećna kupovina M3 i sređivanje 325

Hvala.

A za ostatak - forum je mesto za diskusiju a ne za zabadanje nosa u necije privatne stvari tipa: sto si kupio 325i a ne M3. Sto sam kupio e36 a ne f30? Sve je stvar licnog izbora i niko nema pravo da zalazi u to niti ja imam ikakvu obligaciju da se pravdam ikome!

Tako mozemo u nedogled, npr. ko ima e36 M3 - zasto imas e36 a ne e92 M3, za tebe - zasto imas e36 320 a ne 325, ko ima panameru - zasto nemas turbo, ko ima turbo - zasto nemas turbo S itd.

Sto se mene tice ja cu kupiti auto vise u mom stilu od 325i jer iskreno, postao mi je malo dosadan i treba mi nesto jace ali vreme ce pokazati sta, da li ce to biti M5, M3 ili nesto sasvim trece. Svakako, moj izbor je moja stvar i niko sem onih najblizih meni nema pravo da zalazi u to. Imam tek 22 godine i veruj mi, promenicu dosta toga. :)

Link to post
Share on other sites

Hvala.

A za ostatak - forum je mesto za diskusiju a ne za zabadanje nosa u necije privatne stvari tipa: sto si kupio 325i a ne M3. Sto sam kupio e36 a ne f30? Sve je stvar licnog izbora i niko nema pravo da zalazi u to niti ja imam ikakvu obligaciju da se pravdam ikome!

Tako mozemo u nedogled, npr. ko ima e36 M3 - zasto imas e36 a ne e92 M3, za tebe - zasto imas e36 320 a ne 325, ko ima panameru - zasto nemas turbo, ko ima turbo - zasto nemas turbo S itd.

Sto se mene tice ja cu kupiti auto vise u mom stilu od 325i jer iskreno, postao mi je malo dosadan i treba mi nesto jace ali vreme ce pokazati sta, da li ce to biti M5, M3 ili nesto sasvim trece. Svakako, moj izbor je moja stvar i niko sem onih najblizih meni nema pravo da zalazi u to. Imam tek 22 godine i veruj mi, promenicu dosta toga. :)

Dečko forum je javan. Tako da bilo šta da napišeš podleže komentarima. Bilo pozitivnim ili negativnim, dopadalo se to tebi ili ne

Link to post
Share on other sites