Recommended Posts

Pozdrav forumasi imam par pitanja ako imate volje i vremena molio bi da mi odgovorite. Planiram da si uzmem dobru peticu jer mi je trojka za decu izvinite na ovome to je samo moje misljenje. Zanima me kolika je realna cena za 520 i 525. Recimo ako je automobil 4000e da li je realno da jos ima 2000e ulaganja da bude solidan automobil da ga mogu voziti narednih 10 godina, Sta mi preporucujete uvoz ili neka proverena kupovina kod nas?

Link to post
Share on other sites

Proverena kupovina,jos bolje ako se nadje od forumasa koji je jos zaludjen...525 i ili 525 d- stvar afiniteta,da nije lopovske drzave isao bih na 530?nebitno da li je dizel ili benzin

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Zavisi od stanja,godista i opreme...veruj mi 30% automobila cini oprema.Od 3000 do 5500 eur. Da li razmisljas o limuzini ili karavanu?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Druze ja bi da uzmem auto da dam oko 3500 za njega i da ugruvam oko 1000e ako treba da se sredi nesto . Petica mi je san a sad...mozda naleti neka dobra trojka pa cu mozda nju lakse da menjam za dobaru peticu..inace ja bi limuzinu ne bih karavan

Link to post
Share on other sites

Realno koliko god da ga platis uvek ima mesta za ulaganje,ali bolje je ulagati u auto od 4500e je rje vrv bolja osnova od onog od 3300 jer njemu fali 100 k....a cim toliko kosta.

Dobru e39 -ku racunaj da platis 4500-5500 da bude kako treba,sve ispod toga su bunari.

Link to post
Share on other sites

Gledaj redizajn, da li 2001/02 ili 03 nebitno je, gledaj stanje,licno jurio bih sto maladji primerak.Juce sam na brzaka pogledao limuzine 525 b÷nzince i iskreno nijedan mi nije zapeo za oko

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Bmw na plin to mi ne ide u glavu nikako bilo bi me sramota da dodje na pumpu sa bmw i kazem sipaj mi 3 soma plina . Doduse to je moje misljenje . Milosabs gledao sam ja ima dva koja su meni zapala za oko od svih iz 5 serije na oglasima

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7818324/bmw-520-d-full

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7945438/bmw-520

Link to post
Share on other sites

Kada sam prvi put razmatrao e39 probao sam 2.0d 136 ks, utisak...ne ide lose,malo trosi ali nije to to..6 cilindra je 6 cilindra

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites