Recommended Posts

E34 m50... Prslo mi je crevo za gorivo na izlazu iz filtera ispod kola pozadi, gde uzeti kvalitetno crevo? Citao sam po netu svi se nesto zale na ova nova creva, kazu kratko traju..

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Obavezno vidi regulator, meni je bio otisao. Ja sam se na proslom autu namenjao creva, mislio da je do njih, a ono regulator.  Da ne  kazem da mi je iscurelo oko 40l benzina :) ( vozim na plin)

Link to post
Share on other sites

http://bmwfans.info/parts-catalog/E34-Sedan/Europe/520i-M50/L-M/mar1990/browse/fuel_supply/fuel_supply_single_filter/

Crevo pod broj 11 desno skroz sto ide sa lule od filtera pa na selnu,

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Zamenio.. E sad jedno pitanje, na onoj slici gore sto sam postavio, koju ulogi ima onaj filter gde idu creva na njega, jer na crevima je pisalo bmw mogu da zamislim koliko je taj filter star pa ne znam vrsi li funkciju?

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Pricam ti o filteru goriva miki ne filteru ulja :D filter goriva sa slike gore, nasao sam ga paune na netu u radnji nekoj zamenicu ga ovih dana

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Vozim i na benzin ali ne koliko i na plin, nisam znao za to nikad me niko nije uputio na to :)

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
On 7/11/2016 at 5:16 PM, FILIP-M3 said:

Zamenio.. E sad jedno pitanje, na onoj slici gore sto sam postavio, koju ulogi ima onaj filter gde idu creva na njega, jer na crevima je pisalo bmw mogu da zamislim koliko je taj filter star pa ne znam vrsi li funkciju?

Sent from my Asus Zenfon 2

Kolika je duzina creva od filtera do benz pumpe? Treba ovih dana da zamenim pa da znam koliko da uzmem, jer se kupuju na metar. Nasao neka ovde por adnjama PRIMA, 400 din za metar. Valjda su ok. 

Link to post
Share on other sites