Recommended Posts

Mislim da je Banjica standanrdna. Nema pomeranja. Ali vidi sa Baki 318is.

da, ispalio sam se, pogreshio sam topic, sad tek videh da je ovo vasha ekipa, juzna :preved:

sorry

Link to post
Share on other sites
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi zao mi je williams i ja ne dolazimo ovog vikenda.Njegov brat se juce zakucao motorom u kadata (iseko ga majmun) On je sada ok.Tako da ostavljamo vidjenje za sledecu nedelju.Pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

Vreme je za neku sliku

img3504nm6.th.jpg img3505wf0.th.jpg img3522vd4.th.jpg img3515ho9.th.jpg

leon pokusava da pocepa malo gume :)

img3517jy2.th.jpg

leon spremio kadicu za drift :)

img3506ha2.th.jpg

i za malo da zaboravim milanove ciste felne

img3508dm8.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Znaci nemoguce! Ja sam se licno uverio na 3 bmw-a 320 da nemaju zadnji lonac sa 2 cevke, a 4. je Gagy-jev bmw! Sutra idem kod Vese da proverim! :spiteful:

Ah da, zamalo da zaboravim, ewo i klipa od strane mene nakon shto sam popravio brzinometar!

Link to post
Share on other sites
Znaci nemoguce! Ja sam se licno uverio na 3 bmw-a 320 da nemaju zadnji lonac sa 2 cevke, a 4. je Gagy-jev bmw! Sutra idem kod Vese da proverim! :lol2:

Ah da, zamalo da zaboravim, ewo i klipa od strane mene nakon shto sam popravio brzinometar!

Kao prvo odakle ti to da je kod mene jedna cev pozadi????NEMAS POJMA!!!!! :rolleyes:

Kao drugo.....Stvarno ti bre laze taj brzinomer,stimovao si ga samo da bi snimio taj klip :spiteful: :spiteful:

Link to post
Share on other sites

I to mu obrtaji ne ulaze u crveno!!!!!!!!!!!!!!

A kod mene je fabricki ili kako god od pocetka do kraje bilo sa dve cevi,i sada je do zadnjeg lonca,posto na ovom ima samo jedan ulaz a dva izlaza!!! :rolleyes: :spiteful: :spiteful:

Link to post
Share on other sites
Znaci nemoguce! Ja sam se licno uverio na 3 bmw-a 320 da nemaju zadnji lonac sa 2 cevke, a 4. je Gagy-jev bmw! Sutra idem kod Vese da proverim! :lol:

Ah da, zamalo da zaboravim, ewo i klipa od strane mene nakon shto sam popravio brzinometar!

pet godina vozio sam e30 320 `87 god, ceo u dve cevke!!! Sad ga vozi moj drugar, eno ga stalno ispred narodnog pozorista,(teget), cak i sada jedna od boljih kockica u gradu! :D :D

Link to post
Share on other sites

Pa i za mog bivseg japanca pise da fabricki maxspeed je 144, a ja sam ga vozio 180,a isto za vazi za Lancia Delta 1.3 karb, fabricki pise oko 163, a mi je razvlacili oko 200! Zato ne tupite! 2) U gps nemam ni malo poverenja sto se tice merenje brzine, zato sto laze, testirano na 3 automobila! Uvek smanjuje brzinu za 15-20 km/h. 3) AMAN PREKINITE SA TIM POLJSKIM WC-ima VISE! KO STA RADI NIDZA KIDA SEDMICE, A GAGY, NJEGOV DRUGAR, SE ZALI ZA GUME! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Link to post
Share on other sites

Mora da si i njima stelovao brzinomer,kad mozes meni i Gagyu da odradis brzinomer ne bi bilo lose da dodje do 240 pa da nastavi od 0 do 20....40.... ko zna mozda moze i 280!

Link to post
Share on other sites
Pa i za mog bivseg japanca pise da fabricki maxspeed je 144, a ja sam ga vozio 180,a isto za vazi za Lancia Delta 1.3 karb, fabricki pise oko 163, a mi je razvlacili oko 200! Zato ne tupite! 2) U gps nemam ni malo poverenja sto se tice merenje brzine, zato sto laze, testirano na 3 automobila! Uvek smanjuje brzinu za 15-20 km/h. 3) AMAN PREKINITE SA TIM POLJSKIM WC-ima VISE! KO STA RADI NIDZA KIDA SEDMICE, A GAGY, NJEGOV DRUGAR, SE ZALI ZA GUME! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

to je zato shto ni jedan cajger na svetu nije 100% tachan :D

kolko ti je isho auto pre nego shto si popravio cajger? :D

moj ide 215km/h, sa nas chetvoro unutra, i nece dalje da ga jebesh :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da mi pozovemo drugove u plavom pa da oni lepo izmere koji auto koliko juri evo i ja se dobrovoljno javljam :D

A i ovi presretaci mogu da nam zavrse posao crkli da bog da

Link to post
Share on other sites
Mora da si i njima stelovao brzinomer,kad mozes meni i Gagyu da odradis brzinomer ne bi bilo lose da dodje do 240 pa da nastavi od 0 do 20....40.... ko zna mozda moze i 280!

Dzone care!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to post
Share on other sites

E to se ceni Milane! A to da nijedan brzinometar nije tacan, to je tacno, pre svega imas vise stvari koje uticu na to , a jedna od njih su gume. Ja cu lako da zavrsim da me slikaju, ali koce posle to da plati?!

Link to post
Share on other sites