E46 318d.. 2005 god


Recommended Posts

Pri kvaru auta ispraznijo sam akumulator posle toga ne moze da se upali, auto ne moze da ocita ključ 🔧 ne prepoznaje kompjuter kod ključ Postavimo drugi kompjuter auto upali e sada posto E 46 uglavnom Euro 3 a moj auto je 2005 god zadnja serija E 46 u njemu je ugrađen motor Euro 4 i ne mogu da nađem nigde taj deo koji očitava ključ mislim polovan ili kompjuter.Jel zna neko ko to može da ima ili da zna neko rešenje da to popravim?????

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja sad nalecem na ovu temu pa cisto da nekog ne dovede ovo u zabludu, tako ste mogli zablokirati sve, kad se menja motorni racunar na e46 menja se ews kutija (od kvacila desno se moze videti kad se skloni ona izolacija sa zvucnikom na sebi) kljuc automobila koji je pripadao tom kompu i ewsu, i sam motorni racunar pod haubom. Centralna brava se ukodira lako (da se kontakt dva puta do drugog stepena pa nazad u 0 izvuce kljuc i dok su sva vrata zatvorena na autu drzi se dugme za zakljucavanje bez pustanja dok se istovremeno pritisne tri puta taster za otkljucavanje) tad se cuje zvuk zakljucavanja i otkljucavanja i to je to brava ce raditi sa novim kljucem.

Link to post
Share on other sites