Recommended Posts

Posto se sjaj obio i pocela je hrdja pogotovu na dobosima doslo vrijeme da se to prefarba do sad je bila siva boja,pa se pitam koja bi mu sad legla najvise,razmisljao sam o crvenoj zbog stopova,a evo kako bi to izgledalo,sta vi mislite?

DSCN0964lll.JPG

Link to post
Share on other sites

Ja sam auto kupio sa plavim celjustima. I iako zvuci cudno mnogo je lepo izgledalo. posle par god. sam ponovo prefrbao u plavo.

Mnogo je diskretnije i crvena mi izgleda nekako isfurana. A i mislim da ce ti ruzno izgledati zato sto imas dobose a ne diskove. I na slici ti nekako sljasi crvenilo iz zadnjih tockova.

Ja da sada farbam moje bilo bi siva. Video sam i izgleda super. Diskretno ali mocno. Da ne odsaces ali da se vidi da je sredjeno.

A i nemas ti brembo :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Pozzz... obicno svi farbaju crvenom bojom...OK to mi lepo izgleda na crvenim automobilima...za tamnije automobile mislim da je OK - zlatna boja ( tamnija varijanta, vise bronza) ... odradio sam ih tom bojom ,HELIOS pravi, mislim da je super....

:rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Ja sam auto kupio sa plavim celjustima. I iako zvuci cudno mnogo je lepo izgledalo. posle par god. sam ponovo prefrbao u plavo.

Mnogo je diskretnije i crvena mi izgleda nekako isfurana. A i mislim da ce ti ruzno izgledati zato sto imas dobose a ne diskove. I na slici ti nekako sljasi crvenilo iz zadnjih tockova.

Ja da sada farbam moje bilo bi siva. Video sam i izgleda super. Diskretno ali mocno. Da ne odsaces ali da se vidi da je sredjeno.

A i nemas ti brembo :rolleyes:

Potpisujem, ama bas sve

Link to post
Share on other sites
Stopovi nemaju nikakve veze sa čeljustima i dobošima

Naravno da nemaju al ne zelim da saram auto jedino to strci na autu su crveni stopovi,istina takvi moraju i da budu,al kad vec farbam opet mislim da mu crena najbolje lezi zbog njih zuta bi bila vec saranje auta plava,siva crvena crna,zuta, gledam da to ne radim vec da uparim sve jedno sa drugim.Znaci Crvena ili Siva koja je vec postojala.

Link to post
Share on other sites

ma, stavis mat crne i kraj price...

Isto kao Dzonijev auto, samo da ne budu tako prljave hehe

Link to post
Share on other sites
Pozzz... obicno svi farbaju crvenom bojom...OK to mi lepo izgleda na crvenim automobilima...za tamnije automobile mislim da je OK - zlatna boja ( tamnija varijanta, vise bronza) ... odradio sam ih tom bojom ,HELIOS pravi, mislim da je super....

:rolleyes:

potpis

mozda neka "kao bakarna" (ili bronzana)!

a doboshe ne bih farbao, kao shto rekoste - ili mat crna ili siva!

Pa moze i to al opet crveni su zadnji stopovi pa sam mislio zbog toga crvenu...

ima logike, ali svaki drugi auto ima crvene (valjalo bi neshto orginalnije)!

Link to post
Share on other sites

da swi imaju crvene, a i vise volim nesto neupadljivo, tj. uskljadjeno... crvena je preeeeevise drecava, sta kazes na boju auta al samo celjusti?a diskove ni ne morash da dirash

Link to post
Share on other sites

E vidis to sto kaze covek. U boji auta je najbolja varijanta. Moj kolega je tako uradio na citrojenu. Sve je bordo metalik. Inace covek godinama osvaja nagrde svuda u okruzenju za celokupan stajling automobila.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja sam moje diskove ofarbao u crveno. Nekako mi se ta boja najviše sviđala. Kupio sam sprej za visoke temperature. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

a druze to da imas neki jaci motor pa ajde i nekako da ti je "potrebna" bolja kocnica... al ovako, ja mislim da nema potrebe na 316 to da radis... vjerovatno ne "letis" sa njim... ma samo nove disk plochice i gurtne pozadi i extra je to... ja mislim da ti se ne isplati to radit....

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
a druze to da imas neki jaci motor pa ajde i nekako da ti je "potrebna" bolja kocnica... al ovako, ja mislim da nema potrebe na 316 to da radis... vjerovatno ne "letis" sa njim... ma samo nove disk plochice i gurtne pozadi i extra je to... ja mislim da ti se ne isplati to radit....

Slazem se...

Zadnje kocnice su i inace mnogo manje opterecene. Cak i na trkackim automobilima gde je sve podredjeno dobrom kocenju, pa su zadnji diskovi neobicno mali... :)

Osim, po mom misljenju, komplikovane ugradnje, dobices bolje kocenje, lepsi izgled ali i slabiju rucnu... Ko ima diskove nazad zna koja je gnjavaza da ti rucna radi kako treba! (Sto je i za ocekivati s obzirom na to da je "sakrivena u maaalom dobosu unutar diska manji precnik - manja efikasnost)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Osim, po mom misljenju, komplikovane ugradnje, dobices bolje kocenje, lepsi izgled ali i slabiju rucnu... Ko ima diskove nazad zna koja je gnjavaza da ti rucna radi kako treba! (Sto je i za ocekivati s obzirom na to da je "sakrivena u maaalom dobosu unutar diska manji precnik - manja efikasnost)

Potpisujem ovo :D

Link to post
Share on other sites