Recommended Posts

Eo da predstavim mog dedicu.

model: E-28 524td

god : 1986

oprema:

-CB

-ABS

-servo

-shiber

-klima

-navigacija

-4x el. pod. stakla

-el. retrovizori sa grejacima

-el. sedista (grejaci,jastuci,nadglavak)

-sedista kombinacija koza-platno

-xsenoni (trenutno ih namestam)

ako neko ima neku ideju sta bih jos mogao nek napise pa ce da vidimo.

ako neko zna gde mogu da nadjem el. shiber panorama a ovaj model to ima neka mi javi.i jos me interesuje ako neko zna

nekog dobrog majstora koji zna da mi presvuce nebo iliti krovni tapacir neka mi da tel.

dsc02601kl3.jpg

w800.png

dsc02605pj6.jpg

dsc02608et2.jpg

dsc02607no7.jpg

dsc02596cp7.jpg

w800.png

dsc02592nz6.jpg

w800.png

dsc02591eu3.jpg

dsc02589gt9.jpg

w800.png

dsc02588qa9.jpg

dsc02612el9.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boja je BMWova ne znam tacno oznaku indigo-metalik iz 2000.ali farban fabricki

bio rasturen u paramparcad,pa sve farbano iz delova.dole zastita pa voskarenje.samo moglo je i bolje

da sam ga peskario.nego gde nebo da uradim shmrc.ne mogu valjanog majstora da nedjem

Link to post
Share on other sites

Auto ti je ekstra,do sad nisam video ovako ocuvan i ovako dobar e28 jedina moja zamerka su felne,nekako mi neide takva felna tj. nova felna na to godiste ali to je samo stvar ukusa tako da neka te sa srecom sluzi i svaka cast,prelep je...

Link to post
Share on other sites

Auto je fenomenalan.

Ima par sitnica koje mi se ne svidjaju, a to su,

- repni spoiler na gepeku (visak)

- oznaka modela na gepeku (visak)

- vucna kuka (visak za slikanje :) )

- alu-felge (potrazi model u skladu sa godinama auta, ima super felgi)

- Navi-sys ( visak za svaki dan i slikanje, to se drzi u kaseti za put)

- cd player- kasetofon (potrazi _BMW bavaria_ original)

Nista zlonamerno, samo sugestija. Auto je stvarno fenomenalan, a za e28 u Srbiji je to prava retkost.

Svaka cast !

Link to post
Share on other sites
Auto je fenomenalan.

Ima par sitnica koje mi se ne svidjaju, a to su,

- repni spoiler na gepeku (visak)

- oznaka modela na gepeku (visak)

- vucna kuka (visak za slikanje :prankster2: )

- alu-felge (potrazi model u skladu sa godinama auta, ima super felgi)

- Navi-sys ( visak za svaki dan i slikanje, to se drzi u kaseti za put)

- cd player- kasetofon (potrazi _BMW bavaria_ original)

Nista zlonamerno, samo sugestija. Auto je stvarno fenomenalan, a za e28 u Srbiji je to prava retkost.

Svaka cast !

ma ok bas volim misljenja razna da cujem ali nije namesten za slikanje vec je tako svaki dan.

nisam ga sredio da bude fabricki vec da bude unikat nesto sto je meni palo napamet.Navi mi treba jer vazda ganjam likove po Novom Sadu, Zrenjaninu itd a ne znam gde se nalaze.kazu mi adresu ja ukucam i eto.

Kuka hm...hteo sam da je skinem ali me par puta budala na parkingu polubi tako da mi je to zastita :prankster2:

alo ove felne znaci tek kad ga vidite uzivo mozete da vidite da su se sjedinile sa autom.probao sam bar 20 modela.

u svakom slucaju hvala na komentarima i slobodno napisite sta mislite pa mozda nesto i promenim.

Link to post
Share on other sites

ma kuka je zakon,kad se u nas skucao reno 4, lik je zaspao i nije ukocio, naboo se na kuku, kad smo mi izasli da vidimo sa je bilo, nama nista ama bas nista , a njemu se cela hauba zguzvala, kao igracka, i tacno se video trag od kuke, a mi smo odleteli 20 cm unapred i nista... tako da je to spas

Link to post
Share on other sites

ma kuka me je spasla x puta tako da neka je i najruzniji ne skidam je.a i zatreba mi zbog posla.

jednom prilikom na gazeli da nisam imao kuku ode moja zadnjica.pita me lik koji me udario od pozadi koliko dodjem a meni bese zao,meni se ljusnula farba sa kuke i a on..... znaci strasno.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...