Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram da iskazhem posebno divljenje tvojoj posvecjenosti automobilu!

bimmer ti je luuudilooo!

chak iako sam protivnik montiranja felni sa novijih modela,ove tvoje chuche odlichno!!!

svaka chast!

bmw1539069068d5331dd7dcus3.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas dekica :) Drzi se on jako dobro!

Sve na njemu je extra, a jedino sto bih na tvom mestu zamenio su felge. Lepse bi mu stajale neke iz njegovog vremena.

Svaka cast u svakom slucaju :)

Link to post
Share on other sites

ne slusaj nikog,svaka cast za auto,

odusevio me je,odavno nisam video ovako lep auto.svaka cast.

;) ;) :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nisam bio dugo na forumu zbog posla i sad videh nove komentare.Pa hvala ljudi na pohvali sad ste me

zacackali da mu jos nesto odradim.A da u medjuvremenu ubacio sam el. panorama shiber.Znaci bruka

koja razlika.I vidim da mi mnogi kazi "jos da je benzinac" haha niste ga culi kako radi.disel a radi i ide

kao benzinac jedino sto je max. brzina 200 i nece preko. papucica gasa ima jos hoda ali nece.ko god sedne

i vozi se pita el ovo bezinac ili disel.E sad posto ja godisnje predjem oko 30000 7.6l na 100km nije za zanemarivanje

cak sam se nosio mislju da ubacim 525tds ali dok mi je motor dobar necu jos.A da i xenone sam ubacio.Jao ljudi

koja razlika znaci nocu vozim kao po danu.Ako budem jos nesto radio javljam.

poZ! svima

Link to post
Share on other sites

Evo za desetak minuta idi u sub forum automobili clanova, serija 5, modeli e28 i nacices slike tvog ljubimca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Svaka cast, primerak za pozeleti, samo mu prednje migavce ofarbaj u crno ili nadji bele ako postoje ,ostalo extra. Nek te sluzi ko ti njega.

da ali ubi se trazeci bele migavce za njega i nikako.ako neko zna da negde ima naka mi javi.

vodim na klopu :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Eo jos nekih slicica.Malo sam se igrao:menjao creva i neke dihtunge tako da sad nema da pisne.

Da napomenem da nije obicna farba vec neka posebna za motore koja trpi 600 stepeni,tako da nema da pusi

i da smrdi sad je kao iz fabrike.

dsc02761wn.jpg

dsc02762n.jpg

dsc02763iy.jpg

dsc02764n.jpg

dsc02767qc.jpg

dsc02768l.jpg

dsc02772p.jpg

dsc02765.jpg

Ne znam zasto su slike kao kroz vodu ali posluzice.

poZ!

Link to post
Share on other sites

Dedica hebe kevu!!! Motor izgleda kao nov, kao i ceo auto :D Koliko je presao? meni se bas svidja kako mu stoje felne a i spojler... Pa ne mora da znaci ako je auto iz 80'-ih da ne sme da ima sitnice od novijih modela kao sto su felne, spojleri... to moze samo da ga ulepsa :D Bas mi sve svidja kako si sve ukomponovao i boju i felne ma sve! Ajde u zdravlju da te sluzi :)

Link to post
Share on other sites

Auto je presao 313000 ali verujte tek je razradjen.Nemac ga je vozio 9 god.naravno garaziran,moj prijatelj

ga uveze i posle 4 god proda ga meni a ja ga vozim 10 god.Uradio sam kompletan servis glave,nove dizne

za prvu ugradnju doneo mi lik iz Nemacke.Naravno odem na tehnicki i ljudi ne veruju da imam minimalno stetnih

gasova pa lupaju po instrumentu misleci da nesto ne valja :dance3: .Sveo sam potroshnju na 7.2-7.8 a gume su mi

235 uz to i klima radi tako da dzabe voznja.

Link to post
Share on other sites

To je ukupna potrisnja nesto po gradu nesto van.napunim rezervoar do vrha i kad upali rezervu o5 napunim

i idem dnevni reset i tako godinama i najveca potrosnja koja je bila je 8.2 ail bilo je przenje na autoputu

Pozarevac-Beograd-Beograd-Novi Sad i nazad.Sve u svemu extra mala potrosnja s'obzirom na ugodjaj

Pitao sam druge koji imaju model kao moj i svi kazu 9.5-10l.

Link to post
Share on other sites

Brate svaka ti cast,ovo ja zovem vrh,e sad voleo bih ,kada ti vec auto malo trosi,jednom kada budes mogao,dodjes do banjice na jedno druzenje,da se upoznamo i da vidimo uzivo auto.Pozdrav i svaka cast!!

Link to post
Share on other sites