Proba, BMW & Audi


Recommended Posts

Slazem se sa vama da je BMW najbolji sklop svih dobrih karakteristika koje neki auto moze da ima, ali postoje i ljudi koji na auto gledaju drugim ocima. Coveku ako pase taj audi ,pa neka mu ,on je zadovoljan,kad bi svi na svetu voleli samo BMW onda bi bilo dosadno. Ovako postoji razlog za prepucavanje. Meni npr. treba normalan auto za posao i porodicu i josh jedan za zajebanciju pa sam kupio PT Cruisera i sad trazim dobru kocku u koju cu da naglavim 3.5L i da ga jebavam do mile volje, a kad treba da radim ili odem negde ko covek ona je tu PT, tako zadovoljavam svoje potrebe koje ne bi mogao jednim autom.

Aj ne kenjaj majke ti. Ionako sam nervozan jos sad i ti mi pricas kako moj surak dobro vidi, pa sa audijem progledao. Ima oci ko babaroga a ne vidi dalje od nosa.

Bez uvrede, al nemoj me sad dirati, komentarima tog tipa kad sam sav u k.rcu

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kad treba da radim ili odem negde ko covek ona je tu PT, tako zadovoljavam svoje potrebe koje ne bi mogao jednim autom.

au šta napriča prijatelju biće da je udobniji i atraktivniji PT od nekog BMW-a koji se može kupiti za te pare :)

Link to post
Share on other sites
ma oderi ga pa nek ti kupi briga te

ja mogu da uzmem jednog čipnutog 320d E46 pa da ga odereš onako muški da se ne zapira džabe

btw gde će biti dranje da prisustvujem

Javljam ti fonom gde i kad.

Link to post
Share on other sites

Taj 1.9 moze da te zajebe u startu zato sto ima veci obrtni moment,ali ako je duza staza jos veceras na netu potrazi sebi bengulu koju ces sutra dobiti na poklon. Ja sam imao 325i i punta 1.9 JTD tako da znam kako secaju ti motori.

Link to post
Share on other sites
au šta napriča prijatelju biće da je udobniji i atraktivniji PT od nekog BMW-a koji se može kupiti za te pare :)

Atraktivniji i prostraniji sigurno 1000% a sto se udobnosti tice ,ne zaostaje mnogo s obzirom da je tezak 1.5t.

Link to post
Share on other sites
Atraktivniji i prostraniji sigurno 1000% a sto se udobnosti tice ,ne zaostaje mnogo s obzirom da je tezak 1.5t.

slažem se da je atraktivan(bio pre jedno 50 god) a misliš da samo težina određuje udobnost auta

Link to post
Share on other sites
Hahahaha, sutra kad osvane audi na prodaju, bice smesno.

možda možemo nešto i da zaradimo na njemu ako ga mnogo iznerviramo

e jbg nisi trebao da menjaš onaj šper iskidao bi ga na kratko

Link to post
Share on other sites

Pa ja josh nisam seo u udobnu kocku a imao sam ih 5kom i sad cu da kupim opet jednu a sto se tice izgleda nekog auta to je stvar ukusa i nema svrhe voditi raspravu oko toga, drugo za 9000e nisam mogao da nadjem dobar BMW mladji od 2000g sa 100000km. NIRVANA SORRY ZA OFF!

Link to post
Share on other sites
Pa ja josh nisam seo u udobnu kocku a imao sam ih 5kom i sad cu da kupim opet jednu a sto se tice izgleda nekog auta to je stvar ukusa i nema svrhe voditi raspravu oko toga, drugo za 9000e nisam mogao da nadjem dobar BMW mladji od 2000g sa 100000km. NIRVANA SORRY ZA OFF!

Sto nisi uzeo M-a?????

Link to post
Share on other sites
možda možemo nešto i da zaradimo na njemu ako ga mnogo iznerviramo

e jbg nisi trebao da menjaš onaj šper iskidao bi ga na kratko

U jbt da znas, isao ko metak jbm ti sunce sa onim sperom. Jbg, glupo mi da idem kod majstora da mi menja samo za dan.

Link to post
Share on other sites
Pa ja josh nisam seo u udobnu kocku a imao sam ih 5kom i sad cu da kupim opet jednu a sto se tice izgleda nekog auta to je stvar ukusa i nema svrhe voditi raspravu oko toga, drugo za 9000e nisam mogao da nadjem dobar BMW mladji od 2000g sa 100000km. NIRVANA SORRY ZA OFF!

pa zna se da BMW nije jeftin jbg ono što valja to i košta

Link to post
Share on other sites
U jbt da znas, isao ko metak jbm ti sunce sa onim sperom. Jbg, glupo mi da idem kod majstora da mi menja samo za dan.

brate meni ne bi bilo glupo samo da mu oduvam tog audia

Link to post
Share on other sites

imao sam i ja slicnog pacijenta...po cijelu noc smo se znali svadjati bmw vs audi(zna motorsport),nervirao me je da sam kosu cupao,ludjeo...a covjek tvrdoglav,cak mi je oglase iz novina sjeckao dje neki lik mjenja bmw-a za audija TT itd...

na kraju sve te price i pljuvanja po bmw-u on kupi BMW-a...

nadam se i da ce ovaj tvoj tako zavrsiti...

naduvaj gume i pun gas!!!!

Link to post
Share on other sites