Proba, BMW & Audi


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad je guženje zbog toga zažmuri stisni zube i udri

Kako bre Misko udri.

Treba da napravim od kretena pedera, i da upropastim sestri zivot. Ustvari, moracu to muski da odradim, da stisnem zube i teram dok mu ne ispadnu oci da mu se ne svidi. Cilj mi je bre samo da mu skinem onu skramu sa ociju, pa da progleda covek.

Link to post
Share on other sites

stvarno magarac, mislim nemoj da se ljutis al ja sam na tvojoj strani :)

cao kretenu

cao pederu ahahahahahahahahahahahah

kolko ste poludeli, da jebe rak raka

Link to post
Share on other sites
stvarno magarac, mislim nemoj da se ljutis al ja sam na tvojoj strani :)

cao kretenu

cao pederu ahahahahahahahahahahahah

kolko ste poludeli, da jebe rak raka

Brate sukob misljenja.

To ti je kod nas ko u skupstini. Srecom pijemo pivo pa jos nismo dosli do polivanja ali da je voda, to bi vec odavno uradili.

Link to post
Share on other sites
stvarno magarac, mislim nemoj da se ljutis al ja sam na tvojoj strani :)

cao kretenu

cao pederu ahahahahahahahahahahahah

kolko ste poludeli, da jebe rak raka

Jesi ti jeo BUNIKE za veceru,mislim nAmoj da se ljutis ,ja sam na tvojoj strani?????????????????????????

Link to post
Share on other sites

ja i dalje placem ahahahahahahahhahaha

cao kretenu cao pederu ahahaha neverujem, stvarno bre da ga razvalis, pa posle i da ga polijes

Link to post
Share on other sites

al sad ozbiljno, ako te dobije, mislim nece, ali ako bude, stvarno da mu razlupas kola stanglom

Link to post
Share on other sites
Jesi ti jeo BUNIKE za veceru,mislim nAmoj da se ljutis ,ja sam na tvojoj strani?????????????????????????

???? u cemu je problem ????

Link to post
Share on other sites
al sad ozbiljno, ako te dobije, mislim nece, ali ako bude, stvarno da mu razlupas kola stanglom

ma zašto da mu lupa kola samo nek mu zapreti da će mu ostaviti sestru u trajnom vlasništvu

ili možda bolje pre starta da mu to kaže

Link to post
Share on other sites

Sorry,ja mislim da mu sipas jedno 2l vode u rezervoar Audija, salim se naravno i nemoj da se cimas uopste, imas mnogo mocniju masinu i dobices ga 100%. Smem cak i da se kladim.

Link to post
Share on other sites
Aj ne kenjaj majke ti. Ionako sam nervozan jos sad i ti mi pricas kako moj surak dobro vidi, pa sa audijem progledao. Ima oci ko babaroga a ne vidi dalje od nosa.

Bez uvrede, al nemoj me sad dirati, komentarima tog tipa kad sam sav u k.rcu

:) :lol: :lol: :lol: ....Sale je, inace, jedan naizgled miran, stalozen momak :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
Slazem se sa vama da je BMW najbolji sklop svih dobrih karakteristika koje neki auto moze da ima, ali postoje i ljudi koji na auto gledaju drugim ocima. Coveku ako pase taj audi ,pa neka mu ,on je zadovoljan,kad bi svi na svetu voleli samo BMW onda bi bilo dosadno. Ovako postoji razlog za prepucavanje. Meni npr. treba normalan auto za posao i porodicu i josh jedan za zajebanciju pa sam kupio PT Cruisera i sad trazim dobru kocku u koju cu da naglavim 3.5L i da ga jebavam do mile volje, a kad treba da radim ili odem negde ko covek ona je tu PT, tako zadovoljavam svoje potrebe koje ne bi mogao jednim autom.
Taj 1.9 moze da te zajebe u startu zato sto ima veci obrtni moment,ali ako je duza staza jos veceras na netu potrazi sebi bengulu koju ces sutra dobiti na poklon. Ja sam imao 325i i punta 1.9 JTD tako da znam kako secaju ti motori.
Atraktivniji i prostraniji sigurno 1000% a sto se udobnosti tice ,ne zaostaje mnogo s obzirom da je tezak 1.5t.
Pa ja josh nisam seo u udobnu kocku a imao sam ih 5kom i sad cu da kupim opet jednu a sto se tice izgleda nekog auta to je stvar ukusa i nema svrhe voditi raspravu oko toga, drugo za 9000e nisam mogao da nadjem dobar BMW mladji od 2000g sa 100000km. NIRVANA SORRY ZA OFF!
TI ME ZAJEBI, ko je tebi dao pravo da komentarises moje postove.
Jesi ti jeo BUNIKE za veceru,mislim nAmoj da se ljutis ,ja sam na tvojoj strani?????????????????????????
Sorry,ja mislim da mu sipas jedno 2l vode u rezervoar Audija, salim se naravno i nemoj da se cimas uopste, imas mnogo mocniju masinu i dobices ga 100%. Smem cak i da se kladim.

Sinak promasio si mesto gde ces hvaliti audija,i ne mozes tako da se ponasas ovde tako sto ces odmah napusavati ostale clanove.Imas audijev sajt forum ili sta vec pa tamo to obavi.

Link to post
Share on other sites
Ah da zaboravio.

Za dizel motore se ne mogu sloziti sa tobom. Poznato je da je prvi dizel koji je osvojio trku Le Mans bio audijev auto. I sada audi nastupa takodje dizelom i sta reci, kada je sve jasno kada se pogleda lista na kom se mestu nalazi i koliko benzinaca je iza njega.

To za audijev dizel nisam ja izmislio, vec su to cinjenice.

...opet babe i zabe !!!! pa nece taj tvoj da kupuje R8 v12 TDI da bi se vozio po ulici !!!???

...poceo si pricu o civilnim kolima a otisao u Le Man, i reno ima najbolje motore ikada u formuli 1 pa to ne znaci da treba svi da vozimo renova !???? :)

...znaci aj bar da se zadrzimo na civilnim kolima, a tu je BMW 1 !

Link to post
Share on other sites

Mario

Procitaj ceo topic. Nije realno, porediti, da nije. Hteo sam da nadjem slabu tacku tom audiju, i nisam nazalost uspeo. Nije poenta da on meni dovodi neki stari audi, sa nekim twin turbo i stati ja znam sta vec audi ima, vec da sa starim bmw-om negde porazim tu exskluzivu, sad, u ovom trenutku. Da sam kojim slucajem uspeo, ovde bi bile ispevane pesme o tome, ja bih bio proglasen za heroja, a posto nisam uspeo aj ne pisite mi vise nije realno i sta ti ja znam, nego bacajte na mene drvlje i kamenje. Lincujte me. A jbt, dokle vise.

Sto se tice sedista, ona su mi bas ono, prava, no naravno to ne znaci da se i drugima svidjaju. Moj ukus je takav, tvoj je drugaciji i to je to.

_______________________________

Misko M

Davno sam citao, jos kada je audi tim motorom osvojio Le Mans, da je to prvi dizel agregat u istoriji te trke da je pobedio, a sto je bilo prosto nezamislivo. Vladali su benzinci. Takodje je tada pisalo da je audi lider u po pitanju performansi kod dizel agregata, uopste, nevezano za trke ili putnicki program. Evo ti tekst o njjacem SUV na svetu. Pazi, najjacem na svetu, a to nesto govori kakve dizel agregate prave.

Audi je objavio kompletne detalje o novom Q7 V12 TDI Quattro za 2009. godinu, koji je i zvanično postao najsnažniji SUV na svetu sa dizel motorom. Najavljena cena za evropsko tržište je oko 130600 eura. Sa kompletno izmenjenim common-rail sistemom, ovaj moćni 6.0 litarski agregat sa 12 cilindara isporučuje 500KS i 1000 Nm obrtnog momenta, što ovom SUV-u daje performanse sportskog automobila. Prosečna potrošnja će iznositi oko 11,3 litara dizela na 100 km. Maksimalna brzina novog Q7 će biti ograničena na 250 km/h, a za ubrzanje od 0-100 km/h će mu biti potrebno 5,5 sekundi.

Brate, ja bih voleo da je to uradio bmw sa svojom serijom x, ali jbg. To se ne moze sakriti, jer kada krene sa prodajom, stanje ce biti takvo kakvo jeste. Covece, pa ja bih voleo da bmw ima sve najbolje. Pa ja sam fan bmw-a, sta ti je covece.

Ajde da ne pricamo vise o tome, da ne idemo u OFF.

_______________________________

Ljilja

Jesam Ljiljo stalozen i miran covek, ali jbg, i meni nekada pukne film. I ja sam samo covek.

_______________________________

Da se vratim na temu

Trka je za danas otkazana zbog kise. Cuo sam se sa Nidzom, uhvatio me bas kada sam pio kafu sa surakom i Nidza mu licno rekao da uzme bmw a ne neki trotinet. Jadna javna pohvala za Nidzu, jer kada mu je to rekao ovaj se bas zamislio. Kaze, pa bre jel taj bmw bas toliko dobar. Rekao sam mu: Ma nije, razlika izmedju audija i bmw-a je kao kada se grejes na drva na sporet Smederevac, a onda se prebacis na parno, pa ti toplo, ma milina. Bogami, uzdrman je, pred nokautom.

Link to post
Share on other sites