Drift u KG 18.10.2008.


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, oduvek je bilo "Koliko para, toliko muzike". Neka svi pogledaju PREDLOG (tema u aktivnosti kluba), pa onda da se pogledamo. I ko bi još od nas vozio svoj auto na driftu. Niko. Svi su ono, e ja ću, a kada dođe vreme, nigde nikoga... Kada je Drganče dao predlog da se skupi neka kinta za Mirka i Kick-a (Kick nije želeo, ali nije bitno), da se tim ljudima pomogne malo oko amortizacije, pojedinci su odmah imali ZMIJE u džepovima. Najbolje bi bilo 10-15 dana pred drift, da se postavi na forum tema i da vidimo koliko će da se skupi. Plašim se da će biti kao za zastavu i ceradu. Nažalost. <_< :wacko: :vampire:

Link to post
Share on other sites

ma extra vozis i ovako, cak nece da te zabaci zbog tog mekanog vesanja, to jes u stalnom si understeeru zbog toga, pa malo po rucnoj udaris i to je to....

Link to post
Share on other sites

Zapamtite ko se sve složio za pomoć u prikupljanju para za drift, a videćemo koliko će stvarno ljudi dati. <_< :wacko: :vampire:

Link to post
Share on other sites

Ljudi, oduvek je bilo "Koliko para, toliko muzike". Neka svi pogledaju PREDLOG (tema u aktivnosti kluba), pa onda da se pogledamo. I ko bi još od nas vozio svoj auto na driftu. Niko. Svi su ono, e ja ću, a kada dođe vreme, nigde nikoga... Kada je Drganče dao predlog da se skupi neka kinta za Mirka i Kick-a (Kick nije želeo, ali nije bitno), da se tim ljudima pomogne malo oko amortizacije, pojedinci su odmah imali ZMIJE u džepovima.

Kao na primer JA!!!!!

<_<

Link to post
Share on other sites
Zapamtite ko se sve složio za pomoć u prikupljanju para za drift, a videćemo koliko će stvarno ljudi dati.

Pa, malo nas se i slozilo jer je tema zakljucana....Momak Kick je skroman a i verovatno mu je muka oko tog stalnog preganjanja za lovu

Link to post
Share on other sites

Dugo ocekivani snimci sa drifta...

Mirko kvalifikacije

[kick] kvalifikacije

Hvala mavetu na clipovima... Sve ide lagano uz par piva <_<

Stizu i clipovi polufinala i finala, a ako se neko javi i ponese par komada onda postavljamo i slike...

Cestitke Mirku i Igoru

Cheers :wacko:

Link to post
Share on other sites
Pa, malo nas se i slozilo jer je tema zakljucana....Momak Kick je skroman a i verovatno mu je muka oko tog stalnog preganjanja za lovu

Onda neka se ti ne ogrću zastavom kluba. Nije samo stvar voleti nešto, nego nekad se i treba žrtvovati za to što voliš. Niko nije tražio da se tu da 50-100 eura, svi znamo gde živimo, ali 200-300 dinara, neću da komentarišem... <_< :wacko: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Onda neka se ti ne ogrću zastavom kluba. Nije samo stvar voleti nešto, nego nekad se i treba žrtvovati za to što voliš. Niko nije tražio da se tu da 50-100 eura, svi znamo gde živimo, ali 200-300 dinara, neću da komentarišem... <_< :wacko: :vampire:

Nisam ni video da se prica o nekoj akciji, ali zar je to problem. Ucestvovao za zastavu kluba, ucestvovacu i za druge stvari. Kada bude trebalo, recite sta i koliko, pa ako mogu doci da dam, dobrodosao, ako ne dolazim, onda kao i prosli put, uplatim kredite na necije telefone, oni kintu za mene i reseno.

Sa druge strane malo me pogodilo ovo neko kuca a ne dolazi. Vezan sam poslom, tako da nemam vremena maltene ni za sebe. Kada mogu uvek cu doci. Prosli put nasao jedva vremena da dodjem u Nis i naravno dosao. Nadam se da to nije bilo upuceno i meni, jer se ja nisam ni prijavio za KG. Kada se prijavim da dolazim, onda je to sigurno.

Sa druge strane, jel bitno, hocu li ici ili ne. Pa naravno da nije, jer ljudi koji odu imaju moju punu podrsku, jer znam da ce reprezentovati klub u pravom svetlu, pa bio tamo ja ili ne.

Link to post
Share on other sites

pomislio sam da mi je komp zabagovao od silnih virusa ....kad ono ... darko stavio slike u prirodnoj velicini ...

Link to post
Share on other sites

Ljudi da vam se zahvalim jos jednom za finansijsku pomoc, za sve pohvale i kritike. Drago mi je sto vas nisam razocarao...

Bice sledece godine jos boljih rezultata, to obecavam... <_<

Hvala jos jednom i samo napred kick i svi ostali koji bi se oprobali u ovom sportu.

Link to post
Share on other sites