e36 328i cabrio


Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cini mi se da se prodavao, zapao mi za oko (dok sam imao pare), ali mi je bio nesto odbojan,

tek sad vidim da je zbog felni; Ova sa falcom je najlepsa, najskladnije deluje !

Neko vec rece: nije bitna colaza, vec jotaza.

na tvom autu pogotovo

Link to post
Share on other sites
Neko vec rece: nije bitna colaza, vec jotaza.

na tvom autu pogotovo

to bi imalo neke logike kad felne ne bi bile iste jotaze!!!

prijatelju to je subjektivno ti vjerovatno volish felne s falcem - ali to ne znachi da su te felne niti shire, niti ispupchenije!!

Link to post
Share on other sites

da, auto se prodaje josh uvek je u oglasu :) mogu vam reci da se i meni najvishe swidjaju ove 17" ove hromirane 18" mi stoje u garazi mrzi me i gumu da stavim :D

ewo jedan spotic o autu

Link to post
Share on other sites

ewo malo novih slicica od danas, inace zbog upaljenog blica je boja ispala ovako bzv

e, da, i auto je bio cist pred slikanje, ali sam nekoliko metara pre destinacije upao u baru ;)))

dsc00254s.th.jpg

dsc00255d.th.jpg

dsc00256t.th.jpg

dsc00258r.th.jpg

dsc00259qzf.th.jpg

dsc00260z.th.jpg

dsc00264x.th.jpg

dsc00266y.th.jpg

dsc00267g.th.jpg

dsc00268s.th.jpg

dsc00269x.th.jpg

dsc00270c.th.jpg

dsc00271a.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

narode, ako bi menjao motor u mom bmw-u (razmishljam se o ubacivanju 2.0) jel moram da menjam i menjac i elektroniku ili ne, i koliko bi koshtalo to . . . moze i stranac i nash ?

e, da i koliko vredi od prilike moj motor ?

Link to post
Share on other sites

dizne zapushene, step motor za ler gas riknuo (ili je zaprljan) i 2 lambda sonde otishle . . . cenu stvarno neznam jer to ide sa komplet elektonikom menjacem i td . . . odgovara mi najvishe varijanta da dam moj motor i swe shto treba i doplatim za neki 2.0 sa swim tim stwarima. . .

Link to post
Share on other sites

stani ako sam dobro skuzio ti dajes motor koji vrijedi cca 1000eura za 2.0 koji nevrijedi nista? jbt kolega bolje da sredis te kvarove na svom bit ce ti krivo kasnije kad izgubis svu tu finu snagu ubacivanjem 2.0

Link to post
Share on other sites
dizne zapushene, step motor za ler gas riknuo (ili je zaprljan) i 2 lambda sonde otishle . . . cenu stvarno neznam jer to ide sa komplet elektonikom menjacem i td . . . odgovara mi najvishe varijanta da dam moj motor i swe shto treba i doplatim za neki 2.0 sa swim tim stwarima. . .

...menjac ne diraj bolji od toga ces tesko naci ! :clapping:

Link to post
Share on other sites
dizne zapushene, step motor za ler gas riknuo (ili je zaprljan) i 2 lambda sonde otishle . . . cenu stvarno neznam jer to ide sa komplet elektonikom menjacem i td . . . odgovara mi najvishe varijanta da dam moj motor i swe shto treba i doplatim za neki 2.0 sa swim tim stwarima. . .
... bolje da sredis te kvarove na svom bit ce ti krivo kasnije kad izgubis svu tu finu snagu ubacivanjem 2.0

te pare shto si naumio da doplatish - POPRAVI GA!

a potroshnja ne moze biti veca od 320!?

Link to post
Share on other sites
Tesko da vredi te pare ... znam jedan maltene perfektan koji se prodaje 2god za 700e sa domacim paprirma niko ni da pomisli da ga uzme...

kod nas u BiH ga nemos naci bez 1000 eura a u hrvatskoj i duplo skoro sory na off ali nemoj to da radis nikako

Link to post
Share on other sites

ljudi hocu 2.0 i tachka . . . moji nece da mi placaju registraciju koja je 71000din tako da moram da se pruzam koliko mi je dzep dubok . . .

Link to post
Share on other sites

Bice zeznuto da prodas svoj zbog 2800 cc. Jos sta si sve naveo da od agregata zeza... Dobar motor od 2000 cc u Nisu, bez papira ( stranac) i bez agregata, instalacije, kompjutera i grana kosta oko 500 evra. Ti racunaj da na taj novi motor das jos minimum 300 evra za servis (ulje, filteri, spaneri, roleri,kaisevi, svecice), ako hoces da sve bude tip-top. A jos i carina. I na sve to vadjenje i stavljanje "novog" motora, sto je sve oko 1200-1300 evra.

Mnogo je to kume na ovo danasnje vreme.

Jos i za potorsnju vozio sam duzi period i 2000 M52 i 2800 M52, razlike u potrosnji i odrzavanju nema, a u osecaju i snazi, nebo i zemlja. Bolje ga registruj na invalida (oko 20000 dinara) i casti coveka sa 100 evra. Moj predlog.

Link to post
Share on other sites
kod nas za 1000 dobijes s50 al i to niko nece...

hbt ovde se s50 po 3 000 eura prodaje bez ikakvih papira samo da je kompletan a ako imas snjuru da prebacis preko grane ovde mos nac 2.0 za 300 -400 eura sa mjenjacem i svime nece ga niko djabe da das

Link to post
Share on other sites
Bice zeznuto da prodas svoj zbog 2800 cc. Jos sta si sve naveo da od agregata zeza... Dobar motor od 2000 cc u Nisu, bez papira ( stranac) i bez agregata, instalacije, kompjutera i grana kosta oko 500 evra. Ti racunaj da na taj novi motor das jos minimum 300 evra za servis (ulje, filteri, spaneri, roleri,kaisevi, svecice), ako hoces da sve bude tip-top. A jos i carina. I na sve to vadjenje i stavljanje "novog" motora, sto je sve oko 1200-1300 evra.

Mnogo je to kume na ovo danasnje vreme.

Jos i za potorsnju vozio sam duzi period i 2000 M52 i 2800 M52, razlike u potrosnji i odrzavanju nema, a u osecaju i snazi, nebo i zemlja. Bolje ga registruj na invalida (oko 20000 dinara) i casti coveka sa 100 evra. Moj predlog.

potpis!

Link to post
Share on other sites