e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BBS da prodajem nebi isle ispod 2000eura ali vjeruj mi ni za taj iznos novca da doneses svejedno nebi prodao vec sam imao pare na stolu i JOK.

evo dosla i nova stvarcica OEM BMW cd changer sa originalnim kablom i sve...

jos cekam da stigne i OEM CD player iz BMW e36

sdc10014pt.jpg

sdc10015b.jpg

Link to post
Share on other sites

Obrati paznju na prikljucak. Na cd iz e36 je mali kockasti ulaz za changer. I moraces malo oturpijati masku na kolima da bi cd lepo legao unutra. Najbolje neki tokar da skine milimetar u krug.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

evo koja slikica od nekih dijelova koji su trenutno ugradjeni na vozilo :D

Eisenmann Reuter Motorsport za BMW e30 325i

p1000706w.jpg

p1000709v.jpg

pa onda nova kociona kljesta brembo u originalu radjena za alfa romeo ali sa nosacima idu na e30 i grizu diskove od 312mm sa audija s3 :D

OVO NA SLICI JE USPOREDBA SA TVORNICKIM DISKOM OD E30

p1000711ri.jpg

pa malo OEM BMW kasetofon sa cd changerom

p1000712o.jpg

sdc10014pt.jpg

i jos jedan set MHW stop lampi koje su rijetke ko lijek za sidu a ja imam 2 kompleta eto nek se nadje :D

p1000713l.jpg

eto dosta za sada kad uhvatim vremena poslikam i ostale zalihe u garazi :D

Link to post
Share on other sites

Vec sam se zabrinuo sta se zbiva sa tobom ali ocigledno bespotrebno. . .

Ajde privodi kraju ( ako ga ima ) pa da vidimo zavrsne fotke! ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

73485_1579999071481_1580814042_31359428_2348246_n.jpg

nabavljene jos jedne felgice za kocke :D BBS RS212+197 9,5+8,5x17 et13 uskoro redril i pakovanje pa nek stoje u garazi uz moje ostale felge :D

Link to post
Share on other sites

nazad stane uz peglanje rubova( nevidi se od IX rubnjaka) A prednji kraj isto peglanje rubnjaka i to stoji ko duša :D 205 40 gume na 8.5j i 215 40 na 9.5j... jos dok stignu D2 camber plate i malo prednji kraj u ''minus'' nazad imam sve spremno za odraditi stelanje zadnjeg trapa i tu zadat malo minusa i onda.... GOT STANCE ? :D

btw. kad zavrsim ( a stvarno mi se ne zuri imam posla oko kuce i svadbe) mislim da ces sjesti u autobus i doci do mene da se slikas sa autom hahaha

Link to post
Share on other sites

na prednjem kraju su vec costum made gewinde a nazad su od e36 gewinde.. prednje cambere cu od obicne kocke uguziti nove rupe spakovati i ide to sve uz malo kemije... btw. d2 mozes od obicne kocke svakako napakovati na IX jer treba stupove rezati i variti tako da je isti qrac na kakve stupove se montiraju

Link to post
Share on other sites

znam da GC to ima u ponudi ali volim se malo poigrati kemijom da mi ostane 150e za druge stvari 3 rupe su ipak 3 rupe koje treba prepakovati nije nuklearna fizika...

Link to post
Share on other sites