e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spominjao si farbanje u mat crnu. A sta je bilo sa onom crveno-crnom kombinacijom sa slike? Ne usudjujes se?

neznam ljiljo jos se nemogu odluciti nije da se neusudjujem vec nemogu da se odlucim puna m glava kombinacija i sve su mi lako izvedive ali jos nijedna kombinacija nije dala onaj KLIK u glavi :D ali da ce se nesto raditi hoce sigurno

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo posto sam davno obecao zvuk auta evo snimak doduse sa losim mobom ali zna se o cemu se radi

a ta para iz ispuha je zato sta je frisko sa praonice dovezen uskoro snimak malo veci ubrzanja max speed i slicno cim mi stignu neke stvarcice

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo da se javnem da vas ne drzim u neizvjesnosti dal sam ziv :pleasantry:

ponovo sam na terenu nisam kuci skoro nikako samo kratko upadam

na autu odradjen X pipe na ispuh zvuk puno dublji i bolesniji auto spusteno naprijed 2cm nazad oko 4 taman dosta :pleasantry:

felge crne i full zatamnjen LUMAR 75% stigli i rieger branici samo ih necu jos montirati naletio sam na M tech branike ako uspije kombinacija rieger otpada dakle napredujem u namjeru da budem

ZAMRČEN I SPUŠĆEN FIR RORE ZEKS CILINDER :)

slike za otprilike tjedan dana a i snimak koji sa skupa u mostaru pozdrav i do citanja :)

Link to post
Share on other sites

evo slikica kao sta sam obecao osim sta nije spusten jer nije sve islo po planu ali bit ce sad koji dan

normal_49c65f36f16ea.jpeg

normal_49c65f133e5c5.jpeg

normal_49c65ec296703.jpeg

a evo od kolege njegov cabrio 93 godina auto motor 2.5 24v

normal_49c65ee4229ff.jpeg

ev nekom mozda valja sta radim nekome mozda ne ali svaki komentar dobro dosao

Link to post
Share on other sites

13032008029.jpg

evo ove sam ja stavio na svog X-a i ludulo kako dobro lezi na cesti. gume 205 55 R16. moj ti je prijedlog da ako stavljas krace opruge i tvrdje amortizere onda stavi veci profil gume, jer nase ceste ubise ovjes i sa normalnim ovjesom a kamoli sa tvrdim. ali ipak to je BMW sve on izdrzi :) poz....

Link to post
Share on other sites

haha znao sam da cete skuziti zadnje staklo nisam ga odradio jer mi je bilo mrsko da ga skidam a i vrijeme nekakvo zahladilo bilo pa nije bilo bas najbolje za raditi ali u ovom tjednu cu i to srediti i meni je FUJ :)

a slike su plave slikano je sa mobitelom navodno 5 mpx kamera ali sranje zivo

Link to post
Share on other sites