e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to nisu felge od ljuboja ovo su moje privatne :)

a nazad je et 15 bez distanci a naprednjem kraju et 30 isto bez distanci dakle u milimetar sve

Link to post
Share on other sites

Kako ti ne kaci napred u strut???

Jel to fora do ix-a ili je zbog stelujucih gewindi??

Link to post
Share on other sites

@ tokyo sta cu kad sam bezobrazan sta bi tek da pokazem slike skladista dje cuvam dijelove na autu nije ni 20% egzotika sta imam :)

@ david hvala kolega trudim se jbg

Link to post
Share on other sites

d2aT.jpg

stigle i M pedale :) cim postavim u auto slikam. Uglavnom sve je savrseno precizno uradjeno i pase u milimetar i u kompletu dodju svi sarafici matice podloskice i sve potrebno za ugradnju.

veliko hvala kolegi Juri

Link to post
Share on other sites

E to imam i ja. . . :P

Slikaj magacin bar sto se felni tice, to me najvise zanima!!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a pedale dodju 90eura iako sam ih ja porucio iz engleske za 60 ali kome nije do peglanja sa dostavama i slicno moj kolega u sarajevu iste prodaje po 90 isporuka u par dana

Link to post
Share on other sites

p1000280c.jpg

evo tokyo znam da sam ti trebao nest pokazati :D evo gomile sa felgicama

lijevo ispod BBS srca nalaze se ACT 9.5 x16 ,ispod BBS falceva Alpina 15ke , ispod BBS unutarnjih bubnjeva RH zw1 17ke , a ispod polirane borbetice Brock B1 9x16 jbg to je samo dio kolekcije i davno je slikano sad je to vec sve ili ispolirano ili uredno ofarbano spremno za prodaju montazu ili sta ja znam sta sve ne

Link to post
Share on other sites

p1000280c.jpg

evo tokyo znam da sam ti trebao nest pokazati :D evo gomile sa felgicama

lijevo ispod BBS srca nalaze se ACT 9.5 x16 ,ispod BBS falceva Alpina 15ke , ispod BBS unutarnjih bubnjeva RH zw1 17ke , a ispod polirane borbetice Brock B1 9x16 jbg to je samo dio kolekcije i davno je slikano sad je to vec sve ili ispolirano ili uredno ofarbano spremno za prodaju montazu ili sta ja znam sta sve ne

ja sam zainteresovan za bbs

Link to post
Share on other sites