e34 525i Touring


Recommended Posts

Evo slika mog mezimca.Bice jos slika posto jos uvek nisu montirani m-branici,pragovi i retrovizori.

slika1157ux9.th.jpg

slika1158hd6.th.jpg

slika1159at7.th.jpg

slika1160yr5.th.jpg

slika1161pa1.th.jpg

Uzivajte.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto je mnogo lepsi uzivo nego na slikama. Inace Kiza nam je stari zaljubljenik u BMW. Probao je da vozi sve i svasta, aali se vratio na pravi put kojim je poceo. BMW je BMW. Jos kad mu postavi sve sto je kupio bice babaroga.

Link to post
Share on other sites

Stopke sam ja uradio u crno kao i farove i zmigavce.stavio bih i ja druge stopove,ali stop za karavana i limuzinu nije isti,a za karavana ih nema nidje.

farovi se lepo vide ali su privremeni,kupujem one providne u shiva sa angel eye.

Trazim siroku haubu i masku ako neko zna gde ima nek se javi.

Inace ovaj karavan je vec bio u mom posedu,imao je siroku haubu i masku,i druge felne,ali sve su to prodali alamani kad sam ga prodao.

Evo slika kako je izgledao,kao i prethodnog 524td kog sam trampio za karavana.

28052007007gc4.th.jpg

28052007008zb2.th.jpg

dfzgni7.th.jpg

evo kako je izgledao dizel kad sam ga kupio...

slika006qn3.th.jpg

slika007za2.th.jpg

a ovako je izgledao kad sam ga sredio...

dsc00001pp7.th.jpg

Bice jos slika nekih e36 sto sam imao i jos jedne e34.

Link to post
Share on other sites

hehe, nije to u bukvalnom smislu rijeci "siroka hauba", vec hauba od novijeg modela E34, vidis kako je na noviju ovaj dio shiri sto se "proteze: od maske do sofersajbne, ovo sto je ispupceno.... a na starijeg je dosta uze

Link to post
Share on other sites

Da tad je bio lepsi,felne su isto privremene zamenicu ih cim budem nasao alpinine 17ice,ili original m-ove 17ice za e34.

Kad se zavrsi trebalo bi extra da bude.samo su hauba i maska problem.

Link to post
Share on other sites

Nemam sumlje u Kizu. Taj ce ga napraviti da bude lutka. Znajuci kakvi su mu predhodni automobii bili.

Poceo sam da rimujem automobili bili.... :angry:

Link to post
Share on other sites

A pazite sad ove slike.....

slika1162iy1.th.jpg

slika1163je5.th.jpg

slika1164hs9.th.jpg

..........sto znaci sta u cetvrtak bi trebalo(znate kako farbari kazu cetvrtak,ali nikad ne kazu koji),da stignu i legnu M-ovi branici. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Dobar auto,nema sta.Sto se tice felni od M-a,naci ces ih mnogo tesko i skupe su dosta.Moj drug ih ima,i nece da ih proda posto mu je samo to ostalo od auta,ali mogu preko da se nadju za otrilike hiljadu,mozda malo jace.Pozz

Link to post
Share on other sites