e34 525i Touring


Recommended Posts

To majstore, auto izgleda extra, jos kada mu stavis haubu, masku i obavezno krovni nosac. Karavan bez krovnog nosaca nije karavan. Nekako mi je sakat.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bato pogledej dobro farove vec su smoke,slika je stvarno extra,takve felne bih voleo da uzmem,ili alpinine 17ice.i moj isto tako izgleda tazlikuje se od slike po felnama,i ja imam druge m-pragove,i m- retrovizore od e36,nego ne mogu da ih montiram,ova kisa ubi boga.

:rolleyes: :acute: :) B)

Link to post
Share on other sites

Ja sam ih pravio,nista komplikovano kupis sprej za zatamnjivanje stopova,i smirglu ili vodenu p800 ili skotchbright(kao vunena),osmirglaj ih malo od spolja,dobro ocisti odmascivacem,i predjes sloj po sloj.

Link to post
Share on other sites

To bato mislis na onaj 535i radisev,pa oni imaju samo onu plastiku unutra crnu,hteo sam ja i to da pokusam,ali nisam hteo da skidam staklo da ga ne izlomim.To je jos bolje od ovog ja sam ih samo ofarbao.Ali i to je privremeno planiram da uzmem one clear sa angel eyes u shiva,nisu skupi.

Link to post
Share on other sites

Cu se prosetam bas da vim mocnu masinu,svaka pohvala babicu za farove bice i kod mene,vrlo uskoro. :rolleyes: :dance3: :clapping:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Evo Slika jos nekih moji autica koji su bili u mom vlasnistvu.

od ovog...

uporj9.th.jpg

sam naparavio ovo...

spa0084jl9.th.jpg

a ovo je jos jeden od mojih bivsih mezimaca..

becko4wz8.th.jpg

copyofdsc00004kb1.th.jpg

copyofdsc00013gy2.th.jpg

a evo i jedne petice koju sam vozio,95.god.525i vanos,automatik,u totalnom fullu.

s4020193kf9.th.jpg

s4020191is9.th.jpg

Link to post
Share on other sites