e34 525i Touring


Recommended Posts

Touring trojka je bila 318 tds ,a mi smo ubacili 320 24v,bila je 96god,sa dig. klimom,replikom m-felni od e46 17ice,imala je original prednji m-branik,retrovizore i pragove koji nisu montirani na toj slici.izasla me je na 2700e stranac.

Petica je bila extra sad su je unakazili,ja sam kupio jos i zadnji m-branik,m-retrovizore,i siroku haubu i masku(nekad je imala ali je neki majmun cuknuo napred pa stavili obicnu),sad je klen skinuo retrovizore,felne,nakacio neke ratkapne,tezak neki cobanin,auto vise ne lici ninasta.

picture007iu3.th.jpg

picture008lf0.th.jpg

picture009mx4.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sta mislite o ovome,pravoo sam znakove za ovu peticu,osmirglao sam skroz znak,pa sam uradio podlogu u boji auta,zatim uradio nalepnicu M,i na kraju izlakirao.Kako vam se cini jer se razmisljam da ih uradim za karavana.

picture001az8.th.jpg

Link to post
Share on other sites

petarda;

upisi ime i prezime u profilu

kiza:

ubuduce postavljaj slike manjih dimenzija, ili kopiraj "THUMBS" link za forum da se slike prikazuju ovako kako je sad, ja sam ti editovao post jer su slike ogromne bile... dakle ubuduce prije nego ih postavis smanji ih... pozz

Link to post
Share on other sites

Ma nema probleeeeeemaaaaa samo kazi.

A sto se tice tablice uradi sam varijanta,malo smirgla,malo traka,malo farba i gotovo.

Stigle su i felne.....

Link to post
Share on other sites

I to me bas nesto za#ole sto je zabranjeno,zabranjena su i crna stakla,i bucan auspuh i jos mnogo dobrih stvari...

:D :clapping: :clapping: :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Jeste, al za ovo ce panduri najpre da te iskljuce iz saobracaja. Ja znam da je ovaj auto ovako relativno dugo vozen, ali ne znam na koju foru, jer ako npr. neko drugi uradi tako nesto, ima velike sanse da ga prvi pandur zaustavi i skine mu tablice, pa ce posle da se slika. Ako nece prvi, onda ce drugi pandur, ako ne drugi, onda ce sesnaesti......jeste lepo, al sto da mu mislis?

Link to post
Share on other sites

Neznam ali mene nisu dirali,ja sam ga dosta dugo tako vozio,sad se vozi samo je prbacio tablicu pozadi.mi imamo obicaj pojedina vozila da vozimo bez ijedne tablice ali nas niko ne dira,u sustini nijedan policajac te nece maltretirati ako si normalan u saobracaju,ako nisi opsta opasnost za ulicu,mali je grad Nis sve se zna pa nas i ne diraju toliko za te sitnice.

:) ;) :D

Link to post
Share on other sites

A da zaboravio sam stigile su mi felne,sta mislite...

75281914vt9.th.jpg

...montiracu ih za koji dan pa cu da okacim slikice.

:) ;) :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Vido sam te pre neko vece kod Ekonomskog fakulteta....

Super izgleda....

Ne znam zasto ali sve se vise lozim na karavane, da'l su godine sta li je...hahaha

Link to post
Share on other sites

super su felne

slika1195yn0.jpg

w1600.png

kako bi ovo izgledalo kada bi se samo sredishni deo ofarbao u crno?

znachi samo ovaj deo oko rupa za shrafove?

znachi da ostanu samo ovih 5 U

ajde neki rad u PS neko...

Link to post
Share on other sites

I ja bih al nesto nema na kraju cu ili da kupim celog stranca,ili cu da je secem i sirim.

;) :) :preved:

Link to post
Share on other sites